Yardım yeni kontrol paneli olmuyor

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Çok ilginç...

OttomanEagle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Red Mi Note9
Meslek
Tekniker
Konular
0
Yok mu bu konuda bir fikir sahibi ya. Wipe data yaptım. Hindistan, almanya bölgelerini denedim. 3-4 defa sıfırladım. Herşeyi güncelledim ama yeni kontrol paneli yok.

Bu konuda bir bilgi sahibi var ise lütfen birşey söylesin. Hayır kullanmasamda olurda takıldım bi defa çıkamıyorum konudan :(

Music uygulamasıda kilitlenmiyor, görev yöneticisinde uzunca basınca açılan seçenekler artık çıkmıyor.

Nerden veya kimden bilgi alabiliriz ki :S

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Xiaomi redmi note 9 128gb cihaz kullanıyorum. Arkadaşlar bence xiaomi bir şeyler deniyor ve sürekli bir kronik sorun çıkmaya başladı. Önceden hiç bir sorun yoktu taa ki 12.0.7.0 güncellemesini kurana kadar.

Cihazımda pubg oyunu hd grafiklerde kasmadan 60fps oynanıyordu ve şimdi düşük ayarlarda bile fps drop gelip kasıyor. Wild rift kısmında ise yine orta yüksek ayarlarda kasmayan 60fps veren cihaz en düşükte kasıyor ve ram temizleyince 5 dakika düzeliyor.

Güncelleme notlarında halbuki ram sorunları çözüldü ve sistem daha iyi kullanıyor vs diyordu ama daha kötü oldu :D

Şimdi cihazı sıfırladığımda bende de yeni kontrol merkezini kullan kısmı gözükmüyor.

Kısacası eğer cihazınızda bir problem sıkıntı yoksa keyfi olarak güncelleme yapmayın...

ilkerilyas_

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker İlyas
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

drmsmelisaa ayarlara gir. Arama çubuğuna "Kontrol Merkezi Tarzı" yaz. Çıkması lazım. Bende az önce keşfettim. Olursa bilgilendir.

Üst Alt