Yardım yeni güncelleme

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
Arkadaşlar yeni güncelleme ile şarj göstergemde ikişer ikişer iniyor bazen beş iniyor neden böyle oldu bataryamı da güzel kullandım ben yeni güncelleme ile oldu, %7de şarja taktım 10 saniyede %12 oldu önce bunlar olmuyordu

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Daha neler neler göreceksiniz ne sapıtmalar olacak daha... Global beta romunu yükleyin siteden indirip guncelleyiciden güncelleyin öncesinde yedek Alın veriler silinebilir

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.25

Oyla:

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
Daha neler neler göreceksiniz ne sapıtmalar olacak daha... Global beta romunu yükleyin siteden indirip guncelleyiciden güncelleyin öncesinde yedek Alın veriler silinebilir

Hocam açıkcası çekiniyorum böyle işlerden yani anlamıyorum fazla, bu roma göre ne avantajı var bir de garantide falan sıkıntı çıkmaz değil mi

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam açıkcası çekiniyorum böyle işlerden yani anlamıyorum fazla, bu roma göre ne avantajı var bir de garantide falan sıkıntı çıkmaz değil mi
Delta Servis ise bir sorun çıkmaz. Detaylı anlatımlar mevcut. Bende 2 aydır aktifim 2 günde öğrendim herşeyi. Denemeden başaramazsınız

Oyla:

son1nefes

FUAT
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FUAT
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
Elektronik Teknikeri
Konular
4
Bende global kararlı güncellemesini yaptıktan sonra sim kart yok diye hata verdi. Telefon ayarlarından yedekleme yaptım. Daha sonra global beta indirdim. Güncelleyiciden güncelleme paketini seç kısmından indirdiğim global betayı seçtim. Tüm veriler silinecek diye 2 kere onay istedi verdim. Fakat telefon açılınca hiçbir program ve dosya silinmeden betaya geçtim.Siz ne olur ne olmaz diye pc ye yedekleyebilirsiniz fotograf ve önemli dosyaları. Gerçektende global kararlıda eziyet çekiyormuşum. Şiddetle global beta tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt