Yardım Yeni Güncelleme Sonrası Güvenlik Bildirimleri

oaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Arkadaşlar herkese merhaba,

Xiaomi Mi 11T cihazıma güncelleme geldi ve kurdum ancak şöyle bir durum var. Her ekran açılışı sırasında yüz okuma yaptığı için yukarıya bir kamera simgesi geliyor ve bu durumda bildirimlerim görünmüyor. Onu kapatmanın bir yolu var mı acaba? Daha açık olması adına SS bıraktım. Şimdiden teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gemini05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
Miui13 ile gelen bir durum. Arkadaşta poco x3 pro var onda da miui13 güncellemesi sonrası çıkmaya başladı. Bende 11t var Endonezya romu yükledim, çağrı kayıtları açık olduğundan her telefon görüşmesi esnasında kayıt yaptığı için kayıt ikonu çıkıyor

oaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Miui13 ile gelen bir durum. Arkadaşta poco x3 pro var onda da miui13 güncellemesi sonrası çıkmaya başladı. Bende 11t var Endonezya romu yükledim, çağrı kayıtları açık olduğundan her telefon görüşmesi esnasında kayıt yaptığı için kayıt ikonu çıkıyor
teşekkür ederim yanıtınız için anladığım kadarıyla kapatılmıyor o bildirimler keşke o kadar büyük bir simge çıkmasa da nokta çıksa iphone'lar gibi biraz abartmışlar sanki :)

toprakadam

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
abdulakturk
Cihazım
mi9tpro
Konular
5
hocam endonezya romun da batarya nasıl gidiyor globalde sarj fazla tuketıyor miu 12.5.9 da

gemini05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
Burada paylaşmıştım pil süresini. Geçen gün güncelleme geldi miui13 e yükselttim. Onda da şarj fena değil.

Üst Alt