Soru Yeni aldığım Xiaomi Red mi note 9S Aldığım telefon pil çabuk bitiyor gibi

keshtony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Red mi Note 9S
Konular
2
Bugün sıfır olarak aldım açar açmaz kurulumları yaptım eski bir ios kullanıcısıyım ve androide geçmiş oldum pek bilmesemde ilk açtığım zaman bi yarım saat kullandım su gibi gitmesede çabuk şarjı bitiğini görüyorum ve bataryası çok iyi dediler acaba donanımsal bir telefon mu şansıma denk geldi :/ şuan şarja koydum kapatıp lütfen yardımcı olabilir misiniz

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
9
Bugün sıfır olarak aldım açar açmaz kurulumları yaptım eski bir ios kullanıcısıyım ve androide geçmiş oldum pek bilmesemde ilk açtığım zaman bi yarım saat kullandım su gibi gitmesede çabuk şarjı bitiğini görüyorum ve bataryası çok iyi dediler acaba donanımsal bir telefon mu şansıma denk geldi :/ şuan şarja koydum kapatıp lütfen yardımcı olabilir misiniz
2 3 güne optimize eder kendisini. Miui 12 braz fazla yiyor doğru ama siz dediğiniz kadar değil 100 oldukdan sonra kullanın bakın kaç saat alıyorsunuz ekran süresi. 10un altındaysa normal kullanımda sorun vardır

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keshtony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Red mi Note 9S
Konular
2
Umarım öyle dediğiniz gibi kendini optimize günceleme kendiliğinden yaptı herhalde son sürüm birde şarjı yüzde yüz yapıp öyle kullanacağım bakalım ya bişi olmaz inş

keshtony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Red mi Note 9S
Konular
2

Alp Öztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
2 3 güne optimize eder kendisini. Miui 12 braz fazla yiyor doğru ama siz dediğiniz kadar değil 100 oldukdan sonra kullanın bakın kaç saat alıyorsunuz ekran süresi. 10un altındaysa normal kullanımda sorun vardır

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam xiaomi redmi note 9 var 6 saat ekran süresi alıyorum telefonu alalı 5 gün oldu optimizasyon için bira daha bekkeyeyimmi yoksa donanımsal bir problemmi?
Birde ısınma problemi var sanırım kullanırken çok değil ama sıcak olduğunu hissediyorum.

StrongHold

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
note 8
Konular
2
Hocam xiaomi redmi note 9 var 6 saat ekran süresi alıyorum telefonu alalı 5 gün oldu optimizasyon için bira daha bekkeyeyimmi yoksa donanımsal bir problemmi?
Birde ısınma problemi var sanırım kullanırken çok değil ama sıcak olduğunu hissediyorum.
Hocam telefonun bootloader kilidi açık ise ve bu işlerden anlıyorsanız miui 11 e dönünüz eğer miui 12 de iseniz pil açısından miui 11 kesinlikle daha iyidir...

Alp Öztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Hocam telefonun bootloader kilidi açık ise ve bu işlerden anlıyorsanız miui 11 e dönünüz eğer miui 12 de iseniz pil açısından miui 11 kesinlikle daha iyidir...
Hocam telefon takılıyorda ara sıra ya sanırım bir sıkıntı var telefonda mecburen garantiyr göndericem.

DeLLy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delly
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
4
Hocam telefon takılıyorda ara sıra ya sanırım bir sıkıntı var telefonda mecburen garantiyr göndericem.
bence garantiye gönderim yeğende var en basitinden global romla 21 pubg maçı atıyor tek şarjla

Alp Öztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
bence garantiye gönderim yeğende var en basitinden global romla 21 pubg maçı atıyor tek şarjla
Hocam olması gerekende o ama işte gel gör ki nelerle uğraşıyoruz. Bu arada yeğenini aldığında benimki gibimiydi telefonu servise gönderince düzeldi i?

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Hocam olması gerekende o ama işte gel gör ki nelerle uğraşıyoruz. Bu arada yeğenini aldığında benimki gibimiydi telefonu servise gönderince düzeldi i?
aç kilidi at romu 20-25 gün beklersin yoksa

Üst Alt