Sohbet Yedek telefon olarak 2.El Redmi note 5a prime alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Xiaomiyi ucuz olduğu için tercih ediyorum, Mİ 8 SE alsam üzerine daha bi koyar amiral gemi durumundaki cihazlarını alırım Xiaomi'nin ama burada amaç yedek olması zaten bilgisayara aşırı derecede bir harcama yaptım. En az 3.000 lira bir ekran kartına gitti söylemesi ayıp ileriye dönük olsun diye diğer parçaları ve ekipmanları saymıyorum. Bi telefonada 2 ila 3 bin hayatta vermek istemem ha gözümüz kalıyor almak istiyormuyuz evet orası ayrı konu ama Xiaomi yi zaten ucuz olduğu için tercih ediyorsam 2 bin koyabilecek bir durumum varsa 2 bin daha koyup başka markalara bakarım işin aslı. Yani şuan A2 Lite da oyun da oynamıyorum alt tarafı whatsapp,youtube,spotify vs. Yedek olarak bu fiyat bandında Xiaominin gerçekten alınır bi cihazını görsem hiç düşünmem ama 2.el almam kesinlikle dolayısıyla yedek bir telefon durumunda şuan Meizu M6T en iyi seçenek gibi duruyor. Oyunu zaten bilgisayarda oynayan birisiyim, gerisi alıp oyuncak gibi kurcalamak telefonu :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Xiaomiyi ucuz olduğu için tercih ediyorum, Mİ 8 SE alsam üzerine daha bi koyar amiral gemi durumundaki cihazlarını alırım Xiaomi'nin ama burada amaç yedek olması zaten bilgisayara aşırı derecede bir harcama yaptım. En az 3.000 lira bir ekran kartına gitti söylemesi ayıp ileriye dönük olsun diye diğer parçaları ve ekipmanları saymıyorum. Bi telefonada 2 ila 3 bin hayatta vermek istemem ha gözümüz kalıyor almak istiyormuyuz evet orası ayrı konu ama Xiaomi yi zaten ucuz olduğu için tercih ediyorsam 2 bin koyabilecek bir durumum varsa 2 bin daha koyup başka markalara bakarım işin aslı. Yani şuan A2 Lite da oyun da oynamıyorum alt tarafı whatsapp,youtube,spotify vs. Yedek olarak bu fiyat bandında Xiaominin gerçekten alınır bi cihazını görsem hiç düşünmem ama 2.el almam kesinlikle dolayısıyla yedek bir telefon durumunda şuan Meizu M6T en iyi seçenek gibi duruyor. Oyunu zaten bilgisayarda oynayan birisiyim, gerisi alıp oyuncak gibi kurcalamak telefonu :)
hocam ben de m6t diyorum sizi üzeceğini sanmam hem parmak izi okuyucusu bile var o fiyata

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
hocam ben de m6t diyorum sizi üzeceğini sanmam hem parmak izi okuyucusu bile var o fiyata

Sipariş geçeceğim hocam cihazı yakın zaman içerisinde biraz araştırdım benim gibi Xiaomi kullanıpta yedek olarak alan birkaç kişi var ve fiyatına göre verdiği performanstan memnunlar FlymeOS da fena değilmiş. Cihazda bir sorun yaşayıp garantiye verdiğimizde bekle Allah bekliyoruz gelen giden yok telefonsuz kalıyoruz bu tip durumlar için fiyatına göre en ideal seçenek.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sipariş geçeceğim hocam cihazı bugün biraz araştırdım benim gibi Xiaomi kullanıpta yedek olarak alan birkaç kişi var ve fiyatına göre verdiği performanstan memnunlar FlymeOS da fena değilmiş. Cihazda bir sorun yaşayıp garantiye verdiğimizde bekle Allah bekliyoruz gelen giden yok telefonsuz kalıyoruz bu tip durumlar için fiyatına göre en ideal seçenek.
Hocam evet ben de meizu yu bu aralar çok duymaya başladım Xiaomi tabiki yerini tutmasada piyasaya güzel girdiğini düşünüyorum ve alınabilecek bir cihaz şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın deneyimlerinizi bekliyor olacağım :)

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
O zaman Bir kırmızı birde mavi mi8 SE alın ))

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Bugün Ankara Optimum AVM ye gittim Media Mark'a bir bakındım, Meizu M6T alacaktım Xiaomi cihazlara bakan bir vatandaş daha önce Meizu kullandığını 6 ay içerisinde şarj soketinin arızalandığını, bataryanın %50'ye düşünce anında kapandığını belirtti. Zor bela cihazı iade edip parasını almış vatandaş. Dolayısı ile vazgeçtim. Yedek telefon için giden ben bankadan 2700 Tl taksitli nakit avans çektim ilgili tutarın çekilmesinden kaynaklı olacak tüm maduriyet, hakkımda başlatılabilecek icra işlemlerinden A.BayramKorkmaz sorumludur haha--haha--haha-- Şimdi 2700 tl ye ne alayım onu söyleyin daha fazla çekim felan yapamam hadi önerileri alayım hala Mi8 Se mi diyorsunuz ?

Bu forumda hakikaten adamın ocağına incir ağacı dikebilecek potansiyele sahip üstatlar var Xiaomi pazarlama müdürü neyim halt etmiş bence 8=)

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
yedek tlf u boşta bekletmenin mantığı nedir ?
piyasada, her sokakta bu tip tlf alabileceğiniz tlf lar satılıyor iken...

tamam ben evimde yedek tlf um var. ama yedek olsun diye almadığım bir tlf. kullandım oldukça uzun süre ve dara düştükçe de kullanıyorum. fakat sizin gibi extra para ayırıp almadım. fikrinizini veya amacınız çok da bana mantıklı gelmedi

ki senin zaten elinde bulundurduğun tlf da çok ahış şahım bir tlf değil. SD 625 işlemcili ve ara bir seri.
yani zaten "tlf almış almak için alınacak bir tlf" buda benim şahsi görüşüm.
elinde olan veya yedek diye almayı tlf un hangisi asıl hangisi yedek... bakış açısına göre farklı yorumlar olur

asıl tlf um SD600 işlemcili note3 pro.. bütün sorunlarına rağmen... yedek tlf um.. infocus m2 olup SD400 işlemcili ve 2 simi de lte olan 1/8 bellek özelliklerinde 4,2inch bir tlf... bu tlf u hiçbir amaç veya mantık ile de ne satmayı ne de hediye etmeyi de düşünmüyorum.

parana yazık...

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
yedek tlf u boşta bekletmenin mantığı nedir ?
piyasada, her sokakta bu tip tlf alabileceğiniz tlf lar satılıyor iken...

tamam ben evimde yedek tlf um var. ama yedek olsun diye almadığım bir tlf. kullandım oldukça uzun süre ve dara düştükçe de kullanıyorum. fakat sizin gibi extra para ayırıp almadım. fikrinizini veya amacınız çok da bana mantıklı gelmedi

ki senin zaten elinde bulundurduğun tlf da çok ahış şahım bir tlf değil. SD 625 işlemcili ve ara bir seri.
yani zaten "tlf almış almak için alınacak bir tlf" buda benim şahsi görüşüm.
elinde olan veya yedek diye almayı tlf un hangisi asıl hangisi yedek... bakış açısına göre farklı yorumlar olur

asıl tlf um SD600 işlemcili note3 pro.. bütün sorunlarına rağmen... yedek tlf um.. infocus m2 olup SD400 işlemcili ve 2 simi de lte olan 1/8 bellek özelliklerinde 4,2inch bir tlf... bu tlf u hiçbir amaç veya mantık ile de ne satmayı ne de hediye etmeyi de düşünmüyorum.

parana yazık...

Bende zaten daha sonradan mantıklı olmadığını anladığım için almadım bu arada 2700 tl taksitli nakit avans çektim eldeki Mİ A2 Lite'da alıcı buldum onuda inşallah yarın satacağım ve daha üst modellere geçiş yapacağım zaten böyle bir iş yaparsam yanlış yaparmıyım yapmazmıyım diye yazdım burayada :) bilgisayara çok para harcarım ama telefona gereksiz görürüm A2 Lite'ın çok aham şaham bir cihaz olmadığını biliyorum zaten ve kararı değiştirerek tekrar yazmak istedim. Cep telefonlarından çok çok iyi anlayan biri olsam buraya yazmazdım zaten ve şunuda açıkça belirtmem gerekirki A2 Lite aldığımada bin pişmanım şimdi birileri gelipte A2 Lite güzel cihaz senin kullanım alışkanlığından kaynaklı felan diyebilir ki buda önemli bir konu bence fakat gördüm ki genelde 1300-1500 tl bandındaki cihazlar kullanıcısı uzun vadede pek memnun edemiyor Xiaomide de anladığım kadarıyla parayı basıp biraz amiral seviyeye yakın bir cihaz almak anca mutlu ediyor kişiyi bugünde siz ve sizin gibi diğer arkadaşlar yardımcı olurlarsa bu fikre karşın inşallah değişiklik yapacağım.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Bende zaten daha sonradan mantıklı olmadığını anladığım için almadım bu arada 2700 tl taksitli nakit avans çektim eldeki Mİ A2 Lite'da alıcı buldum onuda inşallah yarın satacağım ve daha üst modellere geçiş yapacağım zaten böyle bir iş yaparsam yanlış yaparmıyım yapmazmıyım diye yazdım burayada :) bilgisayara çok para harcarım ama telefona gereksiz görürüm A2 Lite'ın çok aham şaham bir cihaz olmadığını biliyorum zaten ve kararı değiştirerek tekrar yazmak istedim. Cep telefonlarından çok çok iyi anlayan biri olsam buraya yazmazdım zaten ve şunuda açıkça belirtmem gerekirki A2 Lite aldığımada bin pişmanım şimdi birileri gelipte A2 Lite güzel cihaz senin kullanım alışkanlığından kaynaklı felan diyebilir ki buda önemli bir konu bence fakat gördüm ki genelde 1300-1500 tl bandındaki cihazlar kullanıcısı uzun vadede pek memnun edemiyor Xiaomide de anladığım kadarıyla parayı basıp biraz amiral seviyeye yakın bir cihaz almak anca mutlu ediyor kişiyi bugünde siz ve sizin gibi diğer arkadaşlar yardımcı olurlarsa bu fikre karşın inşallah değişiklik yapacağım.
miui varken saf android cihaz almak tuhaf geliyor insana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt