Sohbet Yedek telefon olarak 2.El Redmi note 5a prime alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
miui varken saf android cihaz almak tuhaf geliyor insana

Redmi Note 4 kullandım daha önce Ghost Screen sorunu yaşadım servise gitti tamiri yapıldı geldi sattım ama tutupta Xiaomi cihaz alınmaz demedim diğer kişiler gibi. Bir değişiklik olsun diye sırf Xiaomi olduğu için aldım hocam zaten A2 Lite'ı. Google Pixel cihazlar harici gerçekten yalanmış Android One deneyimi. Şimdiki değerli önerilerinizi alabilirmiyim 2700 tl ye ?

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Redmi Note 4 kullandım daha önce Ghost Screen sorunu yaşadım servise gitti tamiri yapıldı geldi sattım ama tutupta Xiaomi cihaz alınmaz demedim diğer kişiler gibi. Bir değişiklik olsun diye sırf Xiaomi olduğu için aldım hocam zaten. Google Pixel cihazlar harici gerçekten yalan Android One deneyimi. Şimdiki önerilerinizi alabilirmiyim 2700 tl ye.
hala fikrim değişmedi
1600 e bir tane mi8 Se cihaz alın
kalan 1100 liraya dolar alın , dolar krediyi karşılar punch~~

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
mi9 se var ki açtığım topic de çok fazla övgü ile bahsettim cihazın estetikliğini
teknolojik performansı için youtube daki çok çok güzel değerlendirmeler var ki bir tanesi özellikle kendi evi çevresindeki ağaç ve çiçek video ları ile kamera üstünlükleri ile kamera daki algılama ve odak sorunlarının nerelerde olabileceğini göstermiş video sunda

yazılım vs konusunda gerçek performans değerlendirmelerini youtube dan her türlü cihaz için bulursun
kasa değerlendirmesi .... benim elim ve gözüm sende olmadığı için ... tamamen kişisel bakış yorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bugün Ankara Optimum AVM ye gittim Media Mark'a bir bakındım, Meizu M6T alacaktım Xiaomi cihazlara bakan bir vatandaş daha önce Meizu kullandığını 6 ay içerisinde şarj soketinin arızalandığını, bataryanın %50'ye düşünce anında kapandığını belirtti. Zor bela cihazı iade edip parasını almış vatandaş. Dolayısı ile vazgeçtim. Yedek telefon için giden ben bankadan 2700 Tl taksitli nakit avans çektim ilgili tutarın çekilmesinden kaynaklı olacak tüm maduriyet, hakkımda başlatılabilecek icra işlemlerinden A.BayramKorkmaz sorumludur haha--haha--haha-- Şimdi 2700 tl ye ne alayım onu söyleyin daha fazla çekim felan yapamam hadi önerileri alayım hala Mi8 Se mi diyorsunuz ?

Bu forumda hakikaten adamın ocağına incir ağacı dikebilecek potansiyele sahip üstatlar var Xiaomi pazarlama müdürü neyim halt etmiş bence 8=)
Pocophone alın rahat edin hocam sd 845

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Meizu ve oppo ikinci elleri aslında ucuz oluyor, Türkiye'de çok satılmadığından falan galiba :D

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt