Yardım Yd note 12 pro 5g imei kopyalama hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kental

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhabalar. Telefonumda öğrendiğim kadariyla fake rom yüklü ve yurt dışı üründür. Ben bu telefona eu android 13 rom yüklemek istiyorum ama imeiyi kopyalama veya yeniden yazma konusunda biraz kararsiz kaldim. Nette çeşitli uygulamalardan bahsediliyo ama hangi versiyonda kullaniliyor çözemedim.
İmeiyi nasil kopyalarim veya sifirdan yazilmasi gerekiyorsa bildiginiz programi paylasabilir misiniz?
Daha önce redmi 11 pro da ve mi 6 da rom atmiştim yani bilgim var. Direnc vs felan bilmiyorum. Ekte burasini ekledim. Yazilimsal imei isimi goruyor benim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-04-10-20-54-16-731_com.miui.cit-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-10-20-54-16-731_com.miui.cit-edit.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2024-04-10-20-56-18-280_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-10-20-56-18-280_com.android.settings.jpg
    250,9 KB · Görüntüleme: 20

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Kopyalanmaz imei atılmış cihaz ise açılmaz recovery ekranında kalır. İmei atılmadan açılmaz

Kental

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
1
İmeisi var evet. Guncelleme alip da imei gitmesin diye fake rom yuklenmis. Rom atinca imei de atabilirim ama hangi programlarla oluyo tam bilmiyorum. Nette çeşitli programlar var ama baska modeller icin yapilmis. Simdi risk alip buna denicem elimde kalicak. O nedenle, acaba bu telefona deniyip de calisan program varmi diye sordum.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
İmeisi var evet. Guncelleme alip da imei gitmesin diye fake rom yuklenmis. Rom atinca imei de atabilirim ama hangi programlarla oluyo tam bilmiyorum. Nette çeşitli programlar var ama baska modeller icin yapilmis. Simdi risk alip buna denicem elimde kalicak. O nedenle, acaba bu telefona deniyip de calisan program varmi diye sordum.
hocam yeni cihazlarda donanımsal bir koruma var bunu redmi note 12 pro5g de yazılımla çözebiliyorlar ama tam nasıl bilmiyorum ama bu iş öyle modem meta maiu metayla olmuyor eng romda yazılır şebeke gelir mi tam hatırlayamadım ama normal roma dönünce cihaz nv data da kalıyor o cihazı kurcalamak istiyorsan öncelikle o cihaza dirençli işlem yaptır sonra cihaza twrp yükle ve nv yedeklerini al sonra ne işyaparsan yap bir şekilde düzeltebilirsin

Kental

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
1
burhan0660 ve H.kadioglu hocam teşekkür ederim. Yeni cihazlar eskisi gibi yazılım yerine donanımla, tamirle değiştiriliyorsa şimdilik ellemekten vazgeçtim. Biraz pili hızlı gidiyor gibi geldi ama iki dert edindim diye telefonu servise götürmek istemiyorum. Konuyu kilitleyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt