Yardım Yazılım İle İlgili Sorunlarım

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
Pazartesi günü Mi5 32 Gol alarak aranıza katıldım ve cihazdan çok memnunum yağ gibi akıyor ama birkaç yazılımsal olduğunu düşündüğüm sorun var. Yardımcı olursanız çok sevinirim

1- Cihaz Global Beta geldi bu sorun olur mu ?
2- Global Beta'da iken güncelleme geldi ancak yavaş indiriyor sebebi ben miyim ? ( Kotam sınırsız hızım düşmüyor )
3- 4G Cat 12 modem ama yavaş gibi sorunu nedir ?
4- İlk aldığımda kurcalerken uygulamaların mobil veriyi kullanıp kullanmamasını seçtim şimdi bulamıyorum nerede acaba ?
5- Uygulama bildirimleri hemen gelmiyor sadece uygulamaya girince geliyor sorun nedir ?
6- Herhangi uygulamadan bildirim geldiğinde açmaya çalışıyorum açılmıyor sorun nedir ?
7- Fabrika ayarlarına getirsem bu sorunlar giderilir mi ?

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
4g'de 75-450 Download görüyorum ama upload 0.10-5 arası değişiyor sorun nedir acaba illa rootlayıp band mı açmak gerek ?

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
4g'de 75-450 Download görüyorum ama upload 0.10-5 arası değişiyor sorun nedir acaba illa rootlayıp band mı açmak gerek ?
Band açma işlemini yanlış anlamışsınız. Bu işlemin Türkiye için hiçbir manası yok.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
Band açma işlemini yanlış anlamışsınız. Bu işlemin Türkiye için hiçbir manası yok.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hocam bazı arkadaşlar direkt global kararlı sürümü indirip telefona atıp yüklemiş kilit var uğraşmadım dediler bende yapabilir miyim ?

Oyla:

kranos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vatan
Cihazım
mı5
Konular
0
Arkadaşlar "Maalesef sistem başlangıcı durdu" diye bir mesaj geldi ne yapsam gitmiyor . menülerede erişemiyorum. sadece üst bardan ayarlara girebiliyorum.temayı değiştim düzelmedi. Açtım -kapadım yine olmadı.Google playdan güncellemem yapıyordu en son. (cihaz MI5 hepsi burada da aldım geçen ay)

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam bazı arkadaşlar direkt global kararlı sürümü indirip telefona atıp yüklemiş kilit var uğraşmadım dediler bende yapabilir miyim ?
Forumda tüm rom yükleme yöntemleri videolu olarak anlatılmış durumda. Sıkça Sorulan Sorular konusu da yardımcı olacaktır.
Bootloader kilidi varken sadece güncelleme yapılabilir. Yani telefonunuzda hangi rom varsa o romun güncellemesi yapılır. Farklı bir rom yüklemek için Bootloader kilidinin açık olması yada bazı cihazlarda geçerli olan EDL modunda yüklemek gerekir.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar "Maalesef sistem başlangıcı durdu" diye bir mesaj geldi ne yapsam gitmiyor . menülerede erişemiyorum. sadece üst bardan ayarlara girebiliyorum.temayı değiştim düzelmedi. Açtım -kapadım yine olmadı.Google playdan güncellemem yapıyordu en son. (cihaz MI5 hepsi burada da aldım geçen ay)
Yüklediğiniz yada güncellenen bir uygulama cihazda kararsızlığı neden olmuş olabilir. Hiçbirşey yapamıyorsanız cihazı sıfırlamanız gerekir.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt