Soru Yazı Tipi ve Tema Yapımı

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Merhaba arkadaşlar... Öncelikle tlf uma istediğim yazı tipini nasıl yüklerin bunun için bir site var mı? (Miui Theme Editor hariç)
Diğer bir sorum da tema yapımını detaylı anlatacak birileri var mı?

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Anladım. Ben buldum bir tane vermiş olduğunuz uygulamayı indirip harfiyen yatım çok güzel oldu teşekkür ederim paylaşım için Yes~~
Hocam font kalıcı oldumu yoksa varsayılana dönüyormu bir kaç saat geçtikten sonra yazarmısınız bende kalıcı olmadıda

Oyla:

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Hocam font kalıcı oldumu yoksa varsayılana dönüyormu bir kaç saat geçtikten sonra yazarmısınız bende kalıcı olmadıda
Font bir yere gitmedi hocam şuan sapa sağlam duruyor yeniden bile başlattım aynı yani . Hocamın vermiş olduğu .apk lı metodu denemelisin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-02-19-31-06-398_lockscreen.png
    Screenshot_2018-10-02-19-31-06-398_lockscreen.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 30
Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Hocam önerebileceğim bir diğer program muhtemelen sizin de bildiğiniz "Miui Theme Editor" isimli uygulama kendi cihazıma 2 tane uygulama yükledim denedim sağlıklı çalışmıyorlar.
Miui theme editör çalışmıyor hocam maalesef

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
.APKli metodu bir daha deneyin hocam başka bir font ile metinby07 hocam sorunsuz şekilde kullanıyormuş. Birde uyguladıktan sonra .mtz dosyasını silmeden deneyin
Denicem hocam, o verdiğiniz linkte chococokky fontu yok sanırım bulamadım

Oyla:

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4

Bu sitede istemeyeceğiniz kadar var. indirmek için yapmanız gereken siteye Xiaomi hesabınız ile giriş yapmak ve indirmek istediğiniz "font" konusuna bir mesaj bırakmak ardından indirme linki sizin için görünür olacaktır.

Dosya indikten sonra telefonunuzda "Temalar-Temalar" Kısmında içe aktar diyip indirdiğiniz .mtz dosyasını içe aktarın ardından geri dönüp "Yazı Tipi" seçeneğinden uygulayın, "Yazı tipi" seçeneği yoksa yüklediğim .apk dosyasını indirip telefonunuza kurun ve
"Browse Font" seçeneğine girin .mtz dosyasının konumu bulun ve dosyayı seçin ardından "Tamam" seçeneğine basın karşınıza "Enter font name" diye bir kısım çıkacak istediğinizi yazabilirsiniz buraya sonra "Next"'e basın ve "Attention!" yazan bir uyarı çıkacak burada fonta dair ön izleme görseli yüklemecek misiniz diyor "Yes" diyin arından "İnstall" diyin açılan ekranda "Yazı tipi" kısmından seçin.

Dediğinizi yaptım hocam şuanlık oldu teşekkür ederim. Peki tema yapımı konusunda yardımcı olabilecek misiniz? Tam olarak istediğim her detayına kadar bir tema yapmak. Bunu hangi site ya da hangi programla yapabilirim?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Dediğinizi yaptım hocam şuanlık oldu teşekkür ederim. Peki tema yapımı konusunda yardımcı olabilecek misiniz? Tam olarak istediğim her detayına kadar bir tema yapmak. Bunu hangi site ya da hangi programla yapabilirim?
Google Play'de ki Theme editör for MIUI uygulaması işinize yarar.

Oyla:
Üst Alt