Yardım Yazı tipi sorunu

Kurtadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8 6/128
Konular
26
Merhaba dostlar zzfont isimli program ile yazı tipi kuruyorum yarım saat sonra varsayılan temaya dönüyor sonra kendi temamı uygula dediğimde yeniden başlat seçeneği ve yinede uygula çıkıyor yinede uyguluyorum yarım saat sonra tekrar varsayılana dönüyor eski telefonumda 2ci aşamadan sonra dönmüyordu. eskiden beri bu yöntemle yazı tipi kullanırım bu telefonumda başıma geldi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba dostlar zzfont isimli program ile yazı tipi kuruyorum yarım saat sonra varsayılan temaya dönüyor sonra kendi temamı uygula dediğimde yeniden başlat seçeneği ve yinede uygula çıkıyor yinede uyguluyorum yarım saat sonra tekrar varsayılana dönüyor eski telefonumda 2ci aşamadan sonra dönmüyordu. eskiden beri bu yöntemle yazı tipi kullanırım bu telefonumda başıma geldi yardımcı olursanız çok sevinirim.
3. Parti uygulamalarda bu gibi sorunlar maalesef oluyor hocam. Ayrıca Temalar uygulaması son sürümlerinde bu sorun ile karşılaşan bir kaç kullanıcımız oldu. Size tavsiyem Temalar Uygulamasının tüm verilerini temizleyerek tekrar gözlemlemeniz.

Kurtadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8 6/128
Konular
26
Yaptım ama işe yaramadı hocam :(