Duyuru Yaşanan Geçici Kesintiden Dolayı Özür Dileriz!

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
üzülmenize gerek yok veliazak bey kuralları aşan bir tavrım olmadı, tariktastan bey eleştiride çirkin bir tavır göremedim, chatin_62 bey olayın üzümle bağla sevme ve dövme ile ilgisi yok forum yöneticileri için söylüyorum tepeden tırnağa kadar eleştri kabul edememeniz ve özeleştri yapamamanız ile ilgili..

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
üzülmenize gerek yok veliazak bey kuralları aşan bir tavrım olmadı, tariktastan bey eleştiride çirkin bir tavır göremedim, chatin_62 bey olayın üzümle bağla sevme ve dövme ile ilgisi yok forum yöneticileri için söylüyorum tepeden tırnağa kadar eleştri kabul edememeniz ve özeleştri yapamamanız ile ilgili..

Bakın ben durumu inkar etmedim zaten. Sadece eldeki malzeme bu diyorum. Eleştiriyi nasıl kabul etmemiş oluyorum acaba? Asıl siz herşey muhalefet olmak için uğraşıyorsunuz.

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
kullanıcılarından reklam engelleyici kullanmamaları konusundaki çağrışımlarınızda sizin oralardaki akıl vereceğine para ver sözünü özümsemiş olduğunuzu anlıyoruz HiddeNKinG bey
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eleştiriyi nasıl kabul etmemiş oluyorum acaba?
"Umarım ilk sırada olursunuz!" yeterli.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
kullanıcılarından reklam engelleyici kullanmamaları konusundaki çağrışımlarınızda sizin oralardaki akıl vereceğine para ver sözünü özümsemiş olduğunuzu anlıyoruz HiddeNKinG bey

Aynen öyle, herkes reklam önleyici kullanırsa sitenin giderlerini nasıl karşılayabiliriz acaba? Sonra çıkıp site yavaş diyen kişi sayısı sizin gibi artacaktır. bakın burada da reklam görmek istemeyenler için vip üyelik bölümü mevcut çok istiyorsanız satın alabilirsiniz. Fiyatlarında kar amaçlı olmadığı zaten rakamlardan çok net anlaşılıyor olmalıdır.
https://forum.miuiturkiye.net/premium/

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

"Umarım ilk sırada olursunuz!" yeterli.
Önce dönüp bakmalı insan kendine , karşındakine sitem etmeden önce.

Takındığınız tavır , kullandığınız kelimelerin ve de niyetinizin farkında bile değilsiniz .

Size ne desek bir noktaya ulaşabileceğimizi düşünmüyorum.

Hayatta başarılar 'Sevgili' sobig Bey :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Değerli yönetici arkadaşlarım ne kadar özverili çalıştığınızı en yakından bilen bir arkadaşınız olarak maalesef üyelerimize ve sitemize vereceğiniz desteklerin böylesine kısır tartışmalar nedeniyle verilememesi beni gerçekten üzüyor ve bu tartışmanın bir sonuca ulaşmayacağı fazlasıyla aşikar.

Mevcut 100 mesajının yarısını yöneticilerimize "sataşmak" amaçlı yazmış olan bir üyenin vaktinizi daha fazla çalmasına izin vermem maalesef mümkün değil. Kendisi zaten sadece eleştiri yapmak ve sizleri yıpratmak amaçlı forumumuza üye olduğunu mesajlarıyla fazlasıyla belli etmiş durumda. Eleştiri kabul etmeyen ve asla öz eleştiri yapmayan despot yönetici olarak kendisinin forumumuzda bulunmasının uygun olmadığına karar verdim ve süresiz olarak uzaklaştırdım.

Lütfen değerli vaktinizi böylesine gereksiz tartışmalar yerine sizlere gerçekten ihtiyacı olan diğer arkadaşlarımıza yardım etmek için harcayınız :)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Yok yok kalsın kendisi eleştiri iyidir.
Burası herkese açık bir toplum platformu ise, belirlenmiş ve uygulanması gereken kuralları varsa, bu durumu da "ısrarla" kabul etmeyip, olması gerekenden daha kötü şekil ve tavırda olanlar ile aynı platformda olmak bana zulüm olur şahsen... Mümkünse kalmasın... :(

Üst Alt