Çözüldü Yasal Uyarı Mesajında gelen imei numarası ile telefonun imei numarası farklı

Eronj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Red mi note 9 p
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu global 12.0.4
Telefon Modeli
Note 9 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yasal uyarı mesajı: Arkadaslar yurt dışı cihazına sahibim. Ve bana gelen yasal uyari mesajinda ki imei numarasi ile cihazın imei numarasi farklı gozukmekte. Cihazi aldığım adam uzaktan imei değiştirdiğini söylüyor böyle bir sey mümkün mü emin olamadim bana yardımcı olabilecek birisi var mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada imei numarasının tamamı farklı degil. Sadece sonuna bir rakam daha eklenmiş fazladan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada imei numarasının tamamı farklı degil. Sadece sonuna bir rakam daha eklenmiş fazladan.

Çözüm
Son rakam sms de gelmez zaten. Geri kalanı aynı ise imei işlemi yaptırmanız gerekli. Aldığınız kişi bilgi kirliliği yapmış bilgisayardan uzak bağlantı ile işlem yapmadıysa geri kalanı fizik kuralları ve mantığa aykırı 😃

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
IMEI no'lu cihaz klonlu listesinde oldugu icin 30.06.2022 da kullanim disi birakilacaktir.Hattiniz acik kalacaktir.Bilgi icin 532 yi arayabilirsiniz. ( 532 ? Ne alaka ? )
IMEI numaranız klonlanmış. Yeniden IMEI attırmanız gerekiyor. Hattınız Turkcell ise bu mesajın size Turkcell den gelmiş olması da normaldir.

Oyla:
Üst Alt