Soru Yaşadığım sorunlar

setOnClick

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 9S
Meslek
Android Developer
Konular
1
Merhabalar,
-Global Kararlı V11.0.8.0.QJWMIXM sürümünü kullanıyorum. "Uyandırmak için ekrana çift dokun" özelliği sıkıntılı çalışıyor. Tıkladığım zaman ekran açılıp hemen geri kapanıyor.

-Birisini aradığımda veya o beni aradığında, çağrıyı yanıtladıktan hemen sonra ekran kapanıyor. Yani çağrıyı sonlandırmak istesem de sonlandıramıyorum.

-Parmak izi kilidi ilk zamanlar çok hızlı okuyordu şimdi parmağımı tuttukça titriyor ve kabul etmiyor.
Bu sorunların hepsini bazen yapıyor. Cihaz rootlu ve twrp kurduk.

Sensör de bir problem olduğunu sanmıyorum çünkü başarılı aramalarda yani bu problemlerin olmadığı zamanda elimle sensörü kapatıyorum hemen kararıyor kaldırıyorum ekran açılıyor yani sorunsuzca çalışıyor ama arada böyle sorunlar yapıyor cihaz.

Bu tarz sorunlar sizde de oluyor mu acaba?

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Merhaba,
Dediğiniz sorunların hiç biri ile karşılaşmadım.
Root yok cihazımda. Kutudan ne çıktıysa o.
Acaba root veya twrp den olabilir mi?

Oyla:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Hocam cihaz modeliniz nedir ? Öncelikle şunu belirtmek isterim globol romlarda bu tür sorunlar malasef karşımıza çıkıyor...cihazınıza uygun olan Hint romunu bulup yüklemenizi tavsiye edebilirim..bende global romdaydim bu arada cihazım redmi note 8 ..global romdayken bazen donmalar .bazen parmak izi geç okuyor..arada bir uygulamadan atıyordu yani kendi kendini çıkıyordu..Hint romuna gectim hiçbir problemim kalmadı..herşey stabil.. saygılar..ha bu arada eğer cihazınız eğer redmi note 8 proysa size Endonezya romunu öneririm.

Oyla:

setOnClick

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 9S
Meslek
Android Developer
Konular
1
GÜNCELLEME: Arkadaşlar ne gariptir ki bu problemler kendiliğinden güncelleme almadan düzeldi gibi. Çok çok nadir oluyor.

Merhaba,
Dediğiniz sorunların hiç biri ile karşılaşmadım.
Root yok cihazımda. Kutudan ne çıktıysa o.
Acaba root veya twrp den olabilir mi?

Root veya twrp'den olmaz dediler :/

Temiz kurulum yapılmamış olabilir.
Temiz kurulum yaptıysanız kurulumdan hemen sonra tekrar fabrika ayarlarına dönmek iyidir.

Temiz kurulum yaptıktan sonra fabrika ayarlarına dönmedik bir daha kurulum yapacağım zaman deneyeceğim hocam sağolun.

Hocam cihaz modeliniz nedir ? Öncelikle şunu belirtmek isterim globol romlarda bu tür sorunlar malasef karşımıza çıkıyor...cihazınıza uygun olan Hint romunu bulup yüklemenizi tavsiye edebilirim..bende global romdaydim bu arada cihazım redmi note 8 ..global romdayken bazen donmalar .bazen parmak izi geç okuyor..arada bir uygulamadan atıyordu yani kendi kendini çıkıyordu..Hint romuna gectim hiçbir problemim kalmadı..herşey stabil.. saygılar..ha bu arada eğer cihazınız eğer redmi note 8 proysa size Endonezya romunu öneririm.

cihaz Note 9s hocam tavsiyeler için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt