Çözüldü yardımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gorkem686950

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gorkem
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
1
xiaomi telefonuma root atmak için twrp yükledim twrp den dosya gözükmüyordu ve gözükmesi için yanlış ayarlar yaptım telefon sürekli kendi kendine kapanıp açılıyor rom yükledim düzelmedi hiç bir şekilde açılmıyor süreklü yeniden başlatıp duruyor lütfen yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında pek bir bilgim yok telefon modelim xiaomi mi a1

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
xiaomi telefonuma root atmak için twrp yükledim twrp den dosya gözükmüyordu ve gözükmesi için yanlış ayarlar yaptım telefon sürekli kendi kendine kapanıp açılıyor rom yükledim düzelmedi hiç bir şekilde açılmıyor süreklü yeniden başlatıp duruyor lütfen yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında pek bir bilgim yok telefon modelim xiaomi mi a1
A1 konusunda cok bilgim yok ama
twrp menüsünden dalvik cache yapmayı deneyin
Ayrıca ilk konu ve ilk mesajınız olduğu için acemiliginize sayıyorum
Konu başlığı yardım mmm , acil, vs değil de konuyu açıklayıcı bir başlık olmalıdır

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ses açma+güç tuşuna basıp twrp yi açıp wipe menüsünden format data yapılması gerekiyor.sonra cihazı pc ye bağlayıp yüklemek istediğimiz romu cihazın hafızasına atacağız ve twrp den install-yükle deyip romu flaşlayacağız

mitux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5
Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Eğer bu aşamada telefonu eski haline döndermek istiyorsanız, yarenersonmez hocam tarafından hazırlanmış olan şu rehberi takip edebilirsiniz: Rehber - Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi
Eğer farklı bir ROM kurmak istiyorsanız, stok ROM kurduktan sonra bu sefer forumdaki konulardan birisindeki adımları dikkatlice takip ederek kurulumu yapabilirsiniz. Saygılarımla :)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Ayrıca forum kurallarını okumanızı ve kurallara uygun bir şekilde konu başlığı açmanızı tavsiye ederim, aksi takdirde uyarı alabilirsiniz hatta kurallara uymadığınız için üyeliğiniz sonlandırılabilir:
Kurallar
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt