Çözüldü Yardımcı Olabilirmisiniz. Gece 23.00 da ekran renksiz çalışıyor.

Ali Çelik 79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
1

kingsman3342

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Note 6 Pro 32gb
Konular
0
O ayar nerde
Ama neden 23.00 bu şekilde oluyor. Bir yerlerde bir ayarı muhakkak vardır. Ama 2 haftadır çözemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sabah herşey normal saat 23.00 da bu şekilde oluyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bildirim çubuğunda kısa yolu mevcut veya dijital denge uygulamasının içinde düşük Işık modu olarak geçiyor

O ayar nerde
Ama neden 23.00 bu şekilde oluyor. Bir yerlerde bir ayarı muhakkak vardır. Ama 2 haftadır çözemedim.

Sabah herşey normal saat 23.00 da bu şekilde oluyor
Hocam uyku sırasında gelen bildirimlerin sizi rahatsız etmemesi için sesini kapatıyor ayrıca telefona bakmanız gerekirse gözleriniz yorulmasın diye renkleri kaldırıyor kısaca herşey siz rahat uyuyun diye :D

Ali Çelik 79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
1
bildirim çubuğunda kısa yolu mevcut veya dijital denge uygulamasının içinde düşük Işık modu olarak geçiyor

Hocam uyku sırasında gelen bildirimlerin sizi rahatsız etmemesi için sesini kapatıyor ayrıca telefona bakmanız gerekirse gözleriniz yorulmasın diye renkleri kaldırıyor kısaca herşey siz rahat uyuyun diye :D
Sizi ayakta alkışlıyorum.
Çok sağolun.
Sorun çözüldü.

Harunarasssss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0

Allah razı olsun, 3 gündür uğraşıyorum en sonunda telefonu sifirlayacaktim sonunda bende çözdüm sayenizde.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

Murathan34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mı note 9 pro
Konular
1
Kardeşim ayarlar dan digital dengeye girip uyku modunu kapat düzeliyor. Beni çok uğraştırdı geçmiş olsun :))

DannyOnline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Telekominikasyon
Konular
0
Ayarlar > Dijital Denge & ebeveyn denetimleri > Uyku Vakti modu > Lütfen seçiniz;
  • Programa göre (Sadece belirlediğiniz saatler arasında)
  • Uyku vaktinde şarj olurken (Belirlediğiniz saatler arasında cihazınızı şarja taktığınız sürece)
  • Kapat (Bu seçeneği seçtiğiniz zaman cihazınızda Uyku Vakti modu ile ilgili herhangi bir şey değişmeyecektir)

Lakin, "Ben bu özellikleri kullanmak istiyorum ancak ekranım siyah-beyaz olmasın!" diyorsanız o da mümkün.
Kapat seçeneğinin hemen altında Özelleştir'e dokunun. Uyku Vakti Modu Açıkken;

• Rahatsız Etmeyin (Zil seslerini, bildirim seslerini, aramaları, uyarıları kapatır)
  • Gri tonlamalı (Cihazınızın ekranı, bu konunun açılmasına sebep olan siyah-beyaz haliyle kullanırsınız)
  • Sonraki Alarmda Uyku Vakti modunu kapat (Bu mod devam ederken, herhangi bir zamanda alarm ayarlanmış ve alarm devreye girmişse, gri tonlama otomatik olarak sona erer)

Saygılarımla..

bugra.topa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra Topa
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Ayarlar > Dijital Denge & ebeveyn denetimleri > Uyku Vakti modu > Lütfen seçiniz;
  • Programa göre (Sadece belirlediğiniz saatler arasında)
  • Uyku vaktinde şarj olurken (Belirlediğiniz saatler arasında cihazınızı şarja taktığınız sürece)
  • Kapat (Bu seçeneği seçtiğiniz zaman cihazınızda Uyku Vakti modu ile ilgili herhangi bir şey değişmeyecektir)

Lakin, "Ben bu özellikleri kullanmak istiyorum ancak ekranım siyah-beyaz olmasın!" diyorsanız o da mümkün.
Kapat seçeneğinin hemen altında Özelleştir'e dokunun. Uyku Vakti Modu Açıkken;

• Rahatsız Etmeyin (Zil seslerini, bildirim seslerini, aramaları, uyarıları kapatır)
  • Gri tonlamalı (Cihazınızın ekranı, bu konunun açılmasına sebep olan siyah-beyaz haliyle kullanırsınız)
  • Sonraki Alarmda Uyku Vakti modunu kapat (Bu mod devam ederken, herhangi bir zamanda alarm ayarlanmış ve alarm devreye girmişse, gri tonlama otomatik olarak sona erer)

Saygılarımla..
hocam merhaba. bende sadece youtube kullanırken siyah beyaz oluyor diğer programlarda sorun yok. saat farketmiyor hep siyah beyaz. ne yapabilirim

Üst Alt