Yardım Yardım - Unlock yaparken %99'da takılıyor

furkanorta00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhabalar ben 3 gün önce Mi 5s aldım MIUI 8.0.3.0(MAGMIDI) Kararlı sürüm kurulu ve unlock başvurusunda bulundum. Tam 12 dakika sonra kabul edildi ve Mi Unlock sayfasından unlock yapmak için gereken programı kurdum. Driver'ları düzgünce kurudm cihazım "adb devices" yazdığımda da gözüküyor Mi Unlock'ta görüyor. Ama bootlader modunda unlock yaparken %99'da "Current account is not bound to this device" hatasını alıyorum. Hemde unlock izni verilmiş hesabımla hem telefona hem bilgisayara giriş yapmış olmama rağmen. Ayrıca sağ tarafta girmemi istediğim yer de benim telefonumda developer options içinde bulunmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunların hepsini aç dostum daha sonra
" " bu adrese git ve

Buradan cihazın online durumunu kontrol et sonra fastboot moduna al gerekli driverları yüklemesini kontrol et ve mi hesabın ile güncel unlock uygulamasını siteden indir ve cihazı bağla sonra gerekli adımları izle ve olacaktır nasipse

Oyla:

furkanorta00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
1

Bunların hepsini aç dostum daha sonra
" " bu adrese git ve

Buradan cihazın online durumunu kontrol et sonra fastboot moduna al gerekli driverları yüklemesini kontrol et ve mi hesabın ile güncel unlock uygulamasını siteden indir ve cihazı bağla sonra gerekli adımları izle ve olacaktır nasipse
7.5.25 Global Beta yükledim ve Mi Kilit Bilgisi geldi hesap ekledim ve fastboot modda Mi Unlock Tool'a bağladım bu sefer de 72 saat beklememi söyledi :D 1.1 ile denemem gerektiğini biliyorum ama neredeyse tüm 1.1 ler hep mi unlock toolun yeni versiyonunu indirmemi söylediler :)

Oyla:

omurozcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömür özcan
Cihazım
xiomi 5s plu
Konular
0
Arkadaşlar bu konuya çok uzak olmama rağmen bende elimden geleni yapıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım.
Bana yardımcı olabilecek biri var mı gerçekten bana bu konular çok uzak.

Oyla:

sahnet52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Konular
0
Merhabalar ben 3 gün önce Mi 5s aldım MIUI 8.0.3.0(MAGMIDI) Kararlı sürüm kurulu ve unlock başvurusunda bulundum. Tam 12 dakika sonra kabul edildi ve Mi Unlock sayfasından unlock yapmak için gereken programı kurdum. Driver'ları düzgünce kurudm cihazım "adb devices" yazdığımda da gözüküyor Mi Unlock'ta görüyor. Ama bootlader modunda unlock yaparken %99'da "Current account is not bound to this device" hatasını alıyorum. Hemde unlock izni verilmiş hesabımla hem telefona hem bilgisayara giriş yapmış olmama rağmen. Ayrıca sağ tarafta girmemi istediğim yer de benim telefonumda developer options içinde bulunmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Bunun sebebi tamamen mi account hesabını silip yeniden hesap açacaksın arkadaş bende de aynı sorun oluyor iki tane cihaz görüyorum daha önceden Galaxy note 3 te miui rim kullanmıştım çözümü bana göre hesabı sileceksin veya telefonu fabrika ayarlarına alıp sıfırlayacaksın aktif olan mail adreslerinden açmayı dene hesabı

Oyla:
Üst Alt