Yardım Yardım lutfen..

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
Arkadaslar telefona mi 9.2.1.0 guncellemesini yukledim ve ana ekranin en soluna kisayollar gibi bisey yuklendi bunu nasil kaldirabilirim bi yardimci olabilirmisiniz.Ayari varda son 4 saatir benmi goremiyorum!!
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
beni rahatsız eden sizin insanları döver gibi cevap vermeniz ve bunu bir çok kez tekrarladiniz. bu uslubunuz hiç hoş değil burası bir forum ve insanlar buraya yardım almak için sorunlarına çözüm bulmak için geliyor ve resmen dayak yiyorlar tekrar ediyorum uslubunuz hiç hoş gelmiyor bana

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUO
beni rahatsız eden sizin insanları döver gibi cevap vermeniz ve bunu bir çok kez tekrarladiniz. bu uslubunuz hiç hoş değil burası bir forum ve insanlar buraya yardım almak için sorunlarına çözüm bulmak için geliyor ve resmen dayak yiyorlar tekrar ediyorum uslubunuz hiç hoş gelmiyor bana

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece size değil hocam ben de denk geldiğinde fark ediyorum, insanlar zaten bilgisiz oldukları için burada yardım taleplerinde bulunuyorlar.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Sadece size değil hocam ben de denk geldiğinde fark ediyorum, insanlar zaten bilgisiz oldukları için burada yardım taleplerinde bulunuyorlar.
Biz de yardımcı olmaya çalışıyoruz bildiğimiz kadarıyla hocam,yardımcı olmak için hangi sürümü kullandığını sormayalım mı?şu resimdeki yoruma bakıp neresi rahatsızlık verici biri anlatırsa sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
Biz de yardımcı olmaya çalışıyoruz bildiğimiz kadarıyla hocam,yardımcı olmak için hangi sürümü kullandığını sormayalım mı?şu resimdeki yoruma bakıp neresi rahatsızlık verici biri anlatırsa sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam ben bunu demedim zaten sadece bir defa denk geldi insanlara sert çıktığın bunu belirttim sadece yanlış bi izlenimim olduysa o da benim suçum

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bu mesaj içerisinde gelince bir uslup bozukluğu göremedim abartılacak bir durum yok sorular ard arda gelince yanlış anlaşılma olmuş herhalde diye düşünüyorum.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu mesaj içerisinde gelince bir uslup bozukluğu göremedim abartılacak bir durum yok sorular ard arda gelince yanlış anlaşılma olmuş herhalde diye düşünüyorum.
Hocam emekli olmuşsun hayırlı olsun :)eee artık Akdeniz ülkelerinin birinden bi yazlık alıp ağırlarsın miui ailesini :)

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam emekli olmuşsun hayırlı olsun :)eee artık Akdeniz ülkelerinin birinden bi yazlık alıp ağırlarsın miui ailesini :)
Sağolasın hocam forumun eski tadı kalmadı ben de böyle bir seçenek istedim :) buyrun yazlığımda bekliyorum ;)

Oyla:
Üst Alt