Yardım YARDIM ! - Bir Garip Çözülemeyen WhatsApp Olayı !

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Arkadaşlar,

Rehberimdeki insanların belirli periyotlarda paylaştığı tüm whatsApp durumları otomatik olarak siliniyor. Bu duruma kendi paylaştığım durumlar da dahil. Sebebini bilmiyorum çözemiyorum. Fakat durum tam anlamıyla böyle. Bir durum paylaşıyorum. Paylaştığım durum benden 2 saat sonra siliniyor. Fakat rehberimdeki tüm insanlarda durumum görünmeye devam ediyor. Kim ne paylaşırsa paylaşsın 2 saat sonra göremiyorum. Bu neden olabilir ?

Bu arada silinmeden hemen önce bildirim ekranın da whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor ibaresi yer alıyor. Sonra hemen kayıp oluyor.

Desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar facepalm~~

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Whatsapp uygulamasının önbellek ve verilerini temizle yapmayı denediniz mi

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Denedim üstadım düzelmedi. Tuhaf olan şöyle bir durumda söz konusu. Çift hat ve çift whatsapp kullanıyorum. Şirket hattımın aktif olduğu whatsappta böyle bir durum söz konusu değil. O whatsappta benden silinen ve 2 saat önce paylaştığım durumu bile görebiliyorum. Aynı telefon 2 farklı uygulama ama mantık yok. Çıldıracağım vallahi. Çözemedim bir türlü facepalm~~

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Doğrudur hocam , ne olduğunu tam bilemediğim için çok net birşey söyleyemiyorum . Güvenlik uygulamasına girip tüm önbelleği temizleme yoluna gidebilirsiniz. Cuma gününden beri çalışmayan hızlı yanıtlar özelliği dün bu temizliği yaptıktan sonra birden çalışmaya başladı xiaomide yazılım yönündeki şeyler dualar ile çalışıyor bazen

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Arkadaşlar,

Rehberimdeki insanların belirli periyotlarda paylaştığı tüm whatsApp durumları otomatik olarak siliniyor. Bu duruma kendi paylaştığım durumlar da dahil. Sebebini bilmiyorum çözemiyorum. Fakat durum tam anlamıyla böyle. Bir durum paylaşıyorum. Paylaştığım durum benden 2 saat sonra siliniyor. Fakat rehberimdeki tüm insanlarda durumum görünmeye devam ediyor. Kim ne paylaşırsa paylaşsın 2 saat sonra göremiyorum. Bu neden olabilir ?

Bu arada silinmeden hemen önce bildirim ekranın da whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor ibaresi yer alıyor. Sonra hemen kayıp oluyor.

Desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar facepalm~~
buna benzer bir sorun bende de olmuştu sim 2 rehbere kayıtlıydı rehberden silince düzeldi sizde sim numaralarını rehbere kayıtlıysa silip deneyin

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
buna benzer bir sorun bende de olmuştu sim 2 rehbere kayıtlıydı rehberden silince düzeldi sizde sim numaralarını rehbere kayıtlıysa silip deneyin

Nasıl yani hocam ? Rehberde 350 tane numara var hangisini silip deneyeceğim ki ? Neticede bir kişiye özel bir durum değil bu.

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Nasıl yani hocam ? Rehberde 350 tane numara var hangisini silip deneyeceğim ki ? Neticede bir kişiye özel bir durum değil bu.
Kendi numaralarından bahsettim sim 1 ve siim 2 deki numaran rehberinde kayıtlıysa silip dene demek istedim

Oyla:
Üst Alt