Diğer Yanlışlıkla hızlı internet verdiler

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Türk Telekom ali cengiz oyunlarını çok sever. Legal mafyalık yapar. Çok tecrübem oldu bu konularda. Neyse ki otomatik ses kaydı alıyor telefonlarımız..
Siz yine de ne olur ne olmaz ilk ayınız ise müşteri hizmetlerini arayıp paket bilgisi ve ödenecek net tutarı teyit edip görüşmeyi kayıt altına alın.
Unutmayın ki ülkemizde tüketici haklarını kişi çabalamadıkca koruyamaz. Türktelekom ve bir çok büyük şirket bu kanunları ihlal ederek tüketiciden kelime oyunlarıyla anlaştığı ücretin 5-10 fazlasını alır. Tüketiciyi "ya bunlara dava açmakla mı uğraşıcam veririz 3 -5 bişiler zamanım yok" demeleri için elinden geleni yaparlar.

Not: Şuan siz TürkTelekom'un bu durumu anlamadığını ve düşük ücretle yüksek paket kullanıp karda olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz, fakat onlar da bunu düşünmenizi istemiş olabilir. Çünkü niye olmasın.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Hız 24 mbps ye kadar yazıyor, verilen hız normal. Paket adında 12 yazabilir o kısım büyük ihtimalle hatalı

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Bağlantı hızı 24 mbps müşteri sesini çıkarmadan faturasını ödesin diye taktik uygulamışlar Türk Telekom adamı yer indirim yada yanlışlık yapmaz bakmayın siz ;)

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Türk Telekom ali cengiz oyunlarını çok sever. Legal mafyalık yapar. Çok tecrübem oldu bu konularda. Neyse ki otomatik ses kaydı alıyor telefonlarımız..
Siz yine de ne olur ne olmaz ilk ayınız ise müşteri hizmetlerini arayıp paket bilgisi ve ödenecek net tutarı teyit edip görüşmeyi kayıt altına alın.
Unutmayın ki ülkemizde tüketici haklarını kişi çabalamadıkca koruyamaz. Türktelekom ve bir çok büyük şirket bu kanunları ihlal ederek tüketiciden kelime oyunlarıyla anlaştığı ücretin 5-10 fazlasını alır. Tüketiciyi "ya bunlara dava açmakla mı uğraşıcam veririz 3 -5 bişiler zamanım yok" demeleri için elinden geleni yaparlar.

Not: Şuan siz TürkTelekom'un bu durumu anlamadığını ve düşük ücretle yüksek paket kullanıp karda olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz, fakat onlar da bunu düşünmenizi istemiş olabilir. Çünkü niye olmasın.
Elimde ses kaydı yok ama paketi müşteri hizmetleri aracılığıyla aldık. 74.90TL alacaklarını söyledi şimdi durumu farkedip hızı azaltırlar diye korktum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bağlantı hızı 24 mbps müşteri sesini çıkarmadan faturasını ödesin diye taktik uygulamışlar Türk Telekom adamı yer indirim yada yanlışlık yapmaz bakmayın siz ;)
Steamdende o hızı alıyorum ama.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hız 24 mbps ye kadar yazıyor, verilen hız normal. Paket adında 12 yazabilir o kısım büyük ihtimalle hatalı
Fiyat 12mbps için 24 alsam ne olacaktı?

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
hocam nasıl yaptın bizede paylaş bizde yararlanalım

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Hızınız 24 mbit e kadar aldığınız hız normal kısaca.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Hizin normal fazla verdikleri bişey yok 24 mbit sin