Yardım Yanlışlıkla herşeyi wipe yaptım

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Hocam Note 8 telefonda miflash ile yazılım atarken "clean all" butonunu işaretlemeyi unuttum "clean all and lock" olarak işaretli kaldı.
Daha sonra yazılım atıldıktan sonra telefon kurtarma moduna girdi reboot yapıyorum tekrar kurtarma moduna girdi bende "wipe data" sonrasında tekrar reboot yaptım ama açılmadı. Aynı yazılımı temiz bir şekilde tekrar atmaya çalışınca miflash hata veriyor. Herhangi bir TWRP de yüklemeye çalıştığımda aynı hatayı alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Hocam Note 8 telefonda miflash ile yazılım atarken "clean all" butonunu işaretlemeyi unuttum "clean all and lock" olarak işaretli kaldı.
Daha sonra yazılım atıldıktan sonra telefon kurtarma moduna girdi reboot yapıyorum tekrar kurtarma moduna girdi bende "wipe data" sonrasında tekrar reboot yaptım ama açılmadı. Aynı yazılımı temiz bir şekilde tekrar atmaya çalışınca miflash hata veriyor. Herhangi bir TWRP de yüklemeye çalıştığımda aynı hatayı alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?
Aşağıdaki programı dener misiniz. Bu program ile twrp yüklemeyi deneyin, yüklerse onun üzerinden direk istediğiniz roma geç.iş yaparsınız.

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Hocam yardımcı oldular yinede teşekkür ederim.

Üst Alt