Yanıyor En ucuz burada 1,51$ Orijinal Xiaomi USB Led 1.2W // 5000mAh PowerBank 9,85$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bu kul hakkı olmaz mı hocam. Sistemdeki açıktan faydalanmak. Bence bunu Banggood'a bildirelim. @cantara hocam

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Böyle sahtekarlıkla iyi bir şey yaptığınızı düşünüyorsunuz ya işte bunu aklım almıyor. Bunun dolandırıcılıktan, hırsızlıktan ne farkı var?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hak konusu tamam hocam ama bu cinliler o kadar aşağılık insanlar ki müslümanlara yaptıkları işkencelerin haddi hesabı yok vk.com üzerinden bazı sayfaları görüyorum yapıyorlar ve utanmadan video fotoğraf çekip koyuyorlar. Tabi bunlara karşılık olarak kin beslememek mümkün değil bunlar az bile. Hadi biz onlar gibi olmayalım diyorum ama küçücük çocuklara yaptıklarını görünce insan günaha rağmen yapası geliyor. İnsanın kanı donuyor küçücük çocuğun kolunu bacağını kafasını kesiyorlar bu nasıl insanlık. . Cinliler kadar milliyetçi toplum yok adamlar çakma mal yapıp üzerine made in china yazıyor. Bende milliyetçilik yaparım ülkemde ki cari açık birkaç kuruş azalsın cinliler de zarar etsin. Sevabı günahı kişinin boynuna

Şavmi mi tıri cihazından karşıdan ödemeli gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt