Sıcak Fırsat Yanıyor! (BİTTİ) 58₺! Spigen çift çıkış 30w (18w+12w) adaptör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Teşekkürler hocam, ben ugreen ürünlerini daha iyi buluyorum ama şarj konusunda kendi marka şarj aleti kullanmak daha iyi

onurmabeynci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 9t - note 7
Meslek
Hekim
Konular
5
2 yıldır bu şarj aletini kullanıyorum telefona bir zarar verdiğini görmedim önce rn7 sonra mi9t ve şuan poco f2 proda ama prize takarken kıvılcım atması sorununu yaşıyorum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Teşekkürler hocam, ben ugreen ürünlerini daha iyi buluyorum ama şarj konusunda kendi marka şarj aleti kullanmak daha iyi
Spigen bir tık daha kaliteli hocam. Hem Spigen'in hem de UGreen'in 18w adaptörünü kullandım, malzeme kalitesi olarak bir tık daha iyi ancak normal fiyat olarak UGreen çok daha fazla f/p ürünü yapıyor.

2 senedir kız arkadaşım Spigen'in 18w olanını kullanıyor, herhangi bir sorunu yok. Bence kaliteli marka olduktan sonra çok önemi yok Xiaomi markasının olmamasının. :)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Spigen kılıf konusunda başarılı ve kullanmaktayım, ancak bu tür adaptör veya kablo alırken uyumluluğuna bakmak lazım. olarak bir kablo aldım ama cihaz kapalıyken şarj etmiyor bilgisayara bağladığım zamanda dosya transferi yapamıyorum. Kendi kablosunda bu sorunlar yok. wasntme~~

Spigen Uyumlu Cihazlar: Galaxy s9, Huwei mate 10, Galaxy s7, Huwei p10, Galaxy s8, Galaxy s8 plus, Iphone 8, Iphone x, Galaxy note 8, Galaxy s7 edge

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Spigen kılıf konusunda başarılı ve kullanmaktayım, ancak bu tür adaptör veya kablo alırken uyumluluğuna bakmak lazım. olarak bir kablo aldım ama cihaz kapalıyken şarj etmiyor bilgisayara bağladığım zamanda dosya transferi yapamıyorum. Kendi kablosunda bu sorunlar yok. wasntme~~

Spigen Uyumlu Cihazlar: Galaxy s9, Huwei mate 10, Galaxy s7, Huwei p10, Galaxy s8, Galaxy s8 plus, Iphone 8, Iphone x, Galaxy note 8, Galaxy s7 edge
Bu olay Baseus'un kablosunda da var hocam. Bir ara 16₺'ye 5A Baseus kablo aldık, Huawei cihazlar için özel üretilmiş, baya uyumsuz çıktı. MIUI'da yine 8w'a çıkıyordu ama AOSP romlarda 0.3w falan şarj ediyordu. Kargoyla 21₺'ye gelmişti, 20₺'ye sattım. :(

Bu sizin attığınız da Huawei'ye özel çıkartılmış hocam. Açıklamalarında yazıyor zaten.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bu olay Baseus'un kablosunda da var hocam. Bir ara 16₺'ye 5A Baseus kablo aldık, Huawei cihazlar için özel üretilmiş, baya uyumsuz çıktı. MIUI'da yine 8w'a çıkıyordu ama AOSP romlarda 0.3w falan şarj ediyordu. Kargoyla 21₺'ye gelmişti, 20₺'ye sattım. :(

Bu sizin attığınız da Huawei'ye özel çıkartılmış hocam. Açıklamalarında yazıyor zaten.
Valla hocam keşke bende satabilsem elimde 2 adet 1.5m var açılmamış duruyor. Telefona uyum sağlar diye aldım ama sonu hüsran.facepalm~~ Sı f kablo uzun olsun diye aldım daha önce de 2m olarak alıp kullandım çok da memnundumhaha--

onurmabeynci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 9t - note 7
Meslek
Hekim
Konular
5
Valla hocam keşke bende satabilsem elimde 2 adet 1.5m var açılmamış duruyor. Telefona uyum sağlar diye aldım ama sonu hüsran.facepalm~~ Sı f kablo uzun olsun diye aldım daha önce de 2m olarak alıp kullandım çok da memnundumhaha--
Kablo olarak ne önerirsiniz , elimde 7 adet kablo var hiçbirisinden memnun değilim.8-|

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Kablo olarak ne önerirsiniz , elimde 7 adet kablo var hiçbirisinden memnun değilim.8-|
Ugreen kalitesinden şaşmam hocam, alırken cihaz uyumluluğuna dikkat edin. Kullanmış olduğum 5A type-c kablo telefonumu sorunsuz şarj ediyor sadece kapalıyken ve dosya transferi yapamıyorum o kadar. Ancak taşınabilir hdd ile içerisindeki verileri sorunsuz kullanıyorum.

Ugreen marka aldıklarım; Usb şarj kablosu(type-c ve micro), ethernet kablo, 2,5 hdd kutusu

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Alıp kullanan var mı? Prizden kıvılcım çıkarma olayı ne kadar önemli? Bu fiyata düşmüşken almayı düşünüyorum, dursun evde.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Alıp kullanan var mı? Prizden kıvılcım çıkarma olayı ne kadar önemli? Bu fiyata düşmüşken almayı düşünüyorum, dursun evde.

Kıvılcım çıkarma olayı spesifik
Ucuna bir şey bağlı değilken prize takıp, sonrasında kablo veya cihazı bağlarsanız kıvılcım çıktığı ile kalır
Aman ıslak ellere ve ortamlara (özellikle küçük çocuklara) dikkat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt