Çözüldü Yakinlik sensörü sorunu çözüldü

sarikafa03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 11 lite 5g n
Konular
1
Yaklasik 6 ay once cihazimi aldim ama Arama sirasinda sensör calismamasindan kafayi yiyordum. Baktim herkeste ayni sorun.
Google arama nedeniyle arama kaydi yoktu telefonda. Miu 13 guncellemeden sonra da hem hucresel internet hem de sarj bozuldu. Cihazi aldigim fiyata satayim dedim kimse almadi. Ama en sonunda tum sorunlarim cozuldu.
Once bootloader kilidimi actim( 168 saat bekliyorsunuz)
Sonra miui 12.5 Tayvan room yukledim, tum sorunlarim duzeldi. Tavsiye ederim herkese.

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Yaklasik 6 ay once cihazimi aldim ama Arama sirasinda sensör calismamasindan kafayi yiyordum. Baktim herkeste ayni sorun.
Google arama nedeniyle arama kaydi yoktu telefonda. Miu 13 guncellemeden sonra da hem hucresel internet hem de sarj bozuldu. Cihazi aldigim fiyata satayim dedim kimse almadi. Ama en sonunda tum sorunlarim cozuldu.
Sonra miui 12.5 Tayvan room yukledim, tum sorunlarim duzeldi. Tavsiye ederim herkese.
Hocam romu nasıl kurdunuz

davinci58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali ihsan
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
güvenlik
Konular
1
Hocam Tayvan rom da çağrı kaydı varmı acaba

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Teşekkür ederim.Birde türkçe dil desteği varmı
Türkçe dil var. Sadece telefon uygulaması tuş takiminda tayvanca harfler var. Onu da ayarlardan t9 diye aratıp pinyin yapınca düzeliyor.

Palulu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sasa
Cihazım
S6
Konular
11
Miui 13 kullanıyorum aldığında 13 ile geldi bende satmayı düşünüyorum artık şimdi konuyu görünce çözümü deneyeceğim halen aynı romu mu kullaniyorsunuz mtolgae

bozkurrebaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rebaz
Cihazım
Sürekli değişir
Konular
0
Telefonla konuşurken sensör ekranı kapatıyorsa çözüm şu: bunu indir. Uygulamayı varsayılan olarak ayarla, uygulamanın ayarlarından sensörü devre dışı bırakabilirsin artık telefonla konuşurken sorun olmayacaktır. (çoğu telefonun kendi sensör kapatma ayarı vardır fakat bazılarında bulmak çok zor en basit ve kısayol çözümü bu.)

Üst Alt