Rehber Xposed Tüm Xiaomi Cihazlar için Sorunsuz ve Güncel - 10.08.17

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
İlginiz için çok teşekkürler hocam ama herşeyi denedim yine boot'ta takılıp klıyor
Allah allah kalmaması lazım. İkimizinde mi 6 kaç dakika beklediniz? Birde 90-beta 1i yüklediniz değil mi? Miui sürümünüz nedir?

theiron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
demir
Cihazım
mi 6
Konular
0
Allah allah kalmaması lazım. İkimizinde mi 6 kaç dakika beklediniz? Birde 90-beta 1i yüklediniz değil mi? Miui sürümünüz nedir?
Valla bilmiyorum 4gb benimki olmadan olabilirmi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla bilmiyorum 4gb benimki olmadan olabilirmi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet 90-1 betayı yükledim ve 15 dk falan bekledim

ozgurce_82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık Arslan
Konular
0
Bende de aynı sıkıntı var. Mi Mix 2 miui 10 Android 8. Ne yaptıysam bootloop u geçemedim. Yapabilen varsa yardımcı olsun iyi forumlar.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
Bu Xposed modülü MIUI kullanan cihaz için özel olarak tasarlanmıştır. Android sürümlerine göre 5,5.1 ve 6.0 desteklemektedir.
En güncel MIUI 8 Romlar ile test edilmiş ve denenmiştir. Sorunsuz olarak Türkçe dilde dahil çalışmaktadır.
Kurulum gerçekleştirmek için cihazınızda TWRP yüklü olması gerekmektedir.

Lütfen dikkatli olun:
Her arşiv farklı kurulum detaylarını ve bilgilerini içerir bundan dolayı cihazınıza uygun olan doğru versyionu seçerek kurulum yapmanız gerekmektedir

- "arm" Arm32 işletim sistemi çalıştıran ve ARM mimarisi CPU'yu kullanan aygıtlar anlamına gelir.
- "arm64" ARM64 işletim sistemi kullanan ve ARM64 mimarisi CPU'yu kullanan aygıtlar anlamına gelir.
- "x86" X86 işletim sistemini çalıştıran ve x86 mimarisi (Intel) CPU kullanan aygıtlar anlamına gelir.
- "sdk21" Android Lollipop 5.0.x anlamına gelir
- "sdk22" Android Lollipop 5.1.x anlamına gelir
- "sdk23" Android Lollipop 6.0.x anlamına gelir
Eğer ki farklı bir arşiv dosyasını kurmayı denersiniz TWRP kurulum kayıtlarında hata göreceksiniz.

Nasıl kurulur:
- Xposed Installer uygulamasını yükle
- Nandroid bir yedekleme yapın ( tavsiyedir yapmak zorunda değilsiniz.)
- Xposed yükleme dosyasını ve (ne olur ne olmaz diye) telefona yada SD karta kopyalayın
- Özel bir kurtarma aracılığıyla (TWRP gibi) size uygun olan "xposed-vxx-sdkxx-armxx-MIUI-edition-by-SolarWarez-xxxxxxxx.zip" flaşını (TWRP / CWM ...) yükleyin.
- Yeniden başlatıp bekleyin, ROM boyutunuza ve yüklü uygulamalar miktarınıza bağlı olarak önyükleme dosyalarının yüklenmesi 1-5 dk arası zaman alacaktır. Telefon yine de 5 dakika sonra önyükleme yapmazsa, "adb logcat -v time" ile önyükleme günlüğü almanız gerekir, kurtarma işlemine yeniden başlayın ve yedeklemeyi geri yükleyin veya Xposed'i kurun.

Xposed Kaldırma işlemi
Eğer ki Xposed uygulamasını kaldırmak isterseniz yada kurulum sonrası sistem uygulamalarında durduruldu hatası alırsanız aşağı ki linkten uninstaller yükleyerek kaldırma işlemi yapabilirsiniz.
Mrb mi 9 se 128 GB hangisini indirmem lazim

Üst Alt