Yardım xiomi redmi note 8 şebeke sorunu

tunc0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
xiomi redmi not
Konular
1
slm arkadaşlar cihazim xiaomi redmi note 8 surumu miui 12.0.2 (yurtdışı) bulundugum bolgede sebeke dışarda full cekerken kapali ortamlarda (ev,apartman vs)aniden gidiyor ucak moduna alinca bir süreliğine çekiyor ama yine eski haline dönüyor cihazda donmalara sebep oluyor ve nerdeyse hic 4.5 g de çekmiyor bu sorun yaklasik 1 aydir basladi imei 120 gun icinde kapatilacak diye bir mesaj gelmisti ama bu tur mesajlar hep geliyor hattim turkcell farkli marka cihazdaki arkadaşlarda bu sorun yok konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Yusuf65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1
bende aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm bulabildiniz mi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yusuf65, Her yere yazmayın mevcut konunuzu takip edin...

tunc0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
xiomi redmi not
Konular
1
slm arkadaşlar cihazim xiaomi redmi note 8 surumu miui 12.0.2 (yurtdışı) bulundugum bolgede sebeke dışarda full cekerken kapali ortamlarda (ev,apartman vs)aniden gidiyor ucak moduna alinca bir süreliğine çekiyor ama yine eski haline dönüyor cihazda donmalara sebep oluyor ve nerdeyse hic 4.5 g de çekmiyor bu sorun yaklasik 1 aydir basladi imei 120 gun icinde kapatilacak diye bir mesaj gelmisti ama bu tur mesajlar hep geliyor hattim turkcell farkli marka cihazdaki arkadaşlarda bu sorun yok konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinitim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

son denemlerimde hattimi baska marka cihazlara taktigimda onlardada sebeke sinyal cekmeme sorunu yasandi operatorden kaynakli bir sorun olabilir

Üst Alt