Soru xiomi m11 imei problemi

bilalysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BİLAL
Cihazım
xiomi mi9t
Konular
3
Merhaba arkadaşlar ben kaçak xiomi m11 8gb ram 128gb hafıza modelini almayı düşünüyorum ama bu konuda bir çok yorum ile karşılaştım kaçak m11 alıp imei atıran kimse var mı? Varsa bizi bilgilendirebilir mi? Gerçekten önemli tüm paramı buna veceğim elimde patlamasını istemiyorum. . Farklı telefonlar öneren arkadaşlarada şimdiden teşekürler ama uzun süre kulanıcısı olduğum için en üst versiyonlardan almak istiyorum ve özellik olarakta en çok hoşuma giden telefon xiomi m11 modeli değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. . . <3<3<3

Moderatör tarafında düzenlendi:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
o model şuanda olmuyor. Olur mu? yada ne zaman yapılır belli değil.. Olursa da zaten çok çok yüksek ihtimal donanımsal müdahale ile yapılacaktır. Buda anakartın işlem görmesi demektir..

bilalysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BİLAL
Cihazım
xiomi mi9t
Konular
3
o model şuanda olmuyor. Olur mu? yada ne zaman yapılır belli değil.. Olursa da zaten çok çok yüksek ihtimal donanımsal müdahale ile yapılacaktır. Buda anakartın işlem görmesi demektir..
şimdi şöyle ki bir çok telefoncu sordum bazıları atılabildiğini bazıları ise atılamadığını söyledi kime güveneceğimi şaştım telefonda çok iyi orjinali ile kaçak arasında ki fark 5000 tl'ye geliyor bu yüzden atılıyorsa almayı çok istediğim bir telefon

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

bilalysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BİLAL
Cihazım
xiomi mi9t
Konular
3
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
yeniyim hocam kusura bakmayın bundan sonra daha dikkatli olurum

bilalysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BİLAL
Cihazım
xiomi mi9t
Konular
3
tekrardan merhaba hocam rahatsız ediyorum ben biraz araştırma yaptım m11 lite de m11 gibi rsa şifreleme kulanılıyor lite modeline imei atılabiliyor iken mi11 modelinede atılabilmesi gerekmiyor mu? bunun için denemeler yapıldı mı sonuç nedir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
tekrardan merhaba hocam rahatsız ediyorum ben biraz araştırma yaptım m11 lite de m11 gibi rsa şifreleme kulanılıyor lite modeline imei atılabiliyor iken mi11 modelinede atılabilmesi gerekmiyor mu? bunun için denemeler yapıldı mı sonuç nedir
olursa donanımsal müdahale ile olur. Denemeler yapanlar var olumlu sonuçta alınıyor gibi.

ErdmTrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben kaçak xiomi m11 8gb ram 128gb hafıza modelini almayı düşünüyorum ama bu konuda bir çok yorum ile karşılaştım kaçak m11 alıp imei atıran kimse var mı? Varsa bizi bilgilendirebilir mi? Gerçekten önemli tüm paramı buna veceğim elimde patlamasını istemiyorum. . Farklı telefonlar öneren arkadaşlarada şimdiden teşekürler ama uzun süre kulanıcısı olduğum için en üst versiyonlardan almak istiyorum ve özellik olarakta en çok hoşuma giden telefon xiomi m11 modeli değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. . . <3<3<3
Merhaba, İstanbul da yapanlar var aynı Poco X3 Pro da olduğu gibi telefonun içi açılarak direnç değiştirme yönetimi diye adlandırdıkları yöntem ile yapıyorlar. (Ücreti 800 TL)

Shadowalk3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Merhaba, İstanbul da yapanlar var aynı Poco X3 Pro da olduğu gibi telefonun içi açılarak direnç değiştirme yönetimi diye adlandırdıkları yöntem ile yapıyorlar. (Ücreti 800 TL)
Hocam iletisim verirmisin bu kisilerin varsa

Anchorman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
facete sezer simsek yazın o yapıyor. mi 11, pro ve ultraya. Direnç değişimi ile. İstanbul'da doğubanktada yapanlar var.

Üst Alt