Yardım Xıoami'nin telefonlarında ikinci alan özelliği kaldırıldı mı?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar merhabalar;

Xioami marka yeni bir telefon alma niyetindeyim ve sanırım bu telefon Xıoami 12 lite modeli olacak. Mağazalarda yaptığım incelemelerde bu telefonu bulamadım.

Ancak; Xioami, Poco ve Redmi modelleri incelediğimde ayarlar yada güvenlik uygulaması içerisinde "İKİNCİ ALAN" ayarını bulamadım.

Teşhir telefonlarda bölge değiştirip ABD seçtiğimde de yine böyle bir menü gelmedi. Acaba Mi hesabına giriş mi yapmak gerektedir?

Xıoami yeni telefonlarda ikinci alan olayını kaldırmış mıdır?

Varsa hangi modellerde mevcuttur.

Desteğinizi rica ederim.
Güvenlik uygulamasına girin en alta kaydırın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhabalar;

Xioami marka yeni bir telefon alma niyetindeyim ve sanırım bu telefon Xıoami 12 lite modeli olacak. Mağazalarda yaptığım incelemelerde bu telefonu bulamadım.

Ancak; Xioami, Poco ve Redmi modelleri incelediğimde ayarlar yada güvenlik uygulaması içerisinde "İKİNCİ ALAN" ayarını bulamadım.

Teşhir telefonlarda bölge değiştirip ABD seçtiğimde de yine böyle bir menü gelmedi. Acaba Mi hesabına giriş mi yapmak gerektedir?

Xıoami yeni telefonlarda ikinci alan olayını kaldırmış mıdır?

Varsa hangi modellerde mevcuttur.

Desteğinizi rica ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-10-18-22-12-240_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-10-18-22-12-240_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    565,3 KB · Görüntüleme: 6

oguzhan26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
REDMİ 7
Konular
1
Hocam, o menüyü kontrol ettim ama maalesef attığınız ekran görüntüsündeki gibi değil satıştaki telefonlar da ikinci alan diye bir seçenek yok güvenlik uygulamasında

ckryl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
C
Cihazım
Samsung
Konular
0
Merhaba xiaomi telefon almayı düşünüyorum. Note 13 ya da poco. Ama mi store ve mediamarkt telefonları incelediğimde bazılarında ikinci alan varken bazılarında yoktu.
Sırf bu özellik yok diye almaktan vazgeçmeyi düşünüyorum. Kesin çözümünü bulan var mı? oguzhan26

Üst Alt