Yardım Xioami telefon önerisi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
yukarda arkadaş 5g li bir cihaza bak daha iyi olur dedi sizin görusunuz nedir

5g li alsanız da ne yapacaksınız ki ? Türkiye şartlarında 4g yi bile adam akıllı kullanıyor muyuz ? Bir turkcell belki adam akıllı alt yapı ile büyük şehirde kullandırıyordur.

O sebeple pazarlamaya kanmayın , mi 8 se alın bl kilidi açık olur zaten , kurun rom keyfinize bakın , 1500 tl civarında daha iyisi yok ,

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75
5g li alsanız da ne yapacaksınız ki ? Türkiye şartlarında 4g yi bile adam akıllı kullanıyor muyuz ? Bir turkcell belki adam akıllı alt yapı ile büyük şehirde kullandırıyordur.

O sebeple pazarlamaya kanmayın , mi 8 se alın bl kilidi açık olur zaten , kurun rom keyfinize bakın , 1500 tl civarında daha iyisi yok ,
Kafama yattı hocam

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bir de 5g bile 10 gb 1 dakikada indireceksiniz :D evet 5g mobil kotalı İnternet ile iner o film :)

Bazen yavaşlik iyidir , eskiden oyunlar v.s daha iyidir heycanla beklerdik şimdi her şey cat cut oluyor bir tadı kalmıyor =)

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Xiaomi mi5 performansindan sonra ikinci el çok temiz mi6 bulursan al. Redmi note 5 tarzı cihazlar oyun performansı olarak seni tatmin etmeyebilir. Mi8 se de iyi bir tercih olabilir

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75
Xiaomi mi5 performansindan sonra ikinci el çok temiz mi6 bulursan al. Redmi note 5 tarzı cihazlar oyun performansı olarak seni tatmin etmeyebilir. Mi8 se de iyi bir tercih olabilir
Zaten hiç oyun oynamam

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
En ucuz ne kadar hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi5 te hepsini yaptım hocam konuya hakimin
5 g samsung iphone cihazlar şuanda tabiki pahali fakat xiaomi mi 9 geliyor mi mix 3 var iphone ve samsunga oranla cok cok daha ucuz tabi yine 3000-4000 tl arasi olacaktir siz 1500 tl butce ayirmissiniz fakat biraz daha bekleyip butceyi yukseltmeyi deneyebilirsiniz. Onun haricinde beni 4g li cihazlar da keser işimi görür diyorsanız arkadaşlarinda yazdığı gibi redmi note 6 pro yada mi 8 lite fazlasiyla işinizi görür

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Şuan cihaz almak yerine beklemenizi ve üzerine para ilave etmenizi öneririm. Bu saatten sora 4g li cihaz almanin anlami kaldığına inanmıyorum. 5g li cihazlar cikmaya başladi. Bekleyip butcenizi artirin ve 5g li bir cihaz alın derim
Türkiye'nin 5Gye geçmesi 10 yıldan aşağı sürmez,ne gerek var 5Gli telefon almaya ?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
5 g samsung iphone cihazlar şuanda tabiki pahali fakat xiaomi mi 9 geliyor mi mix 3 var iphone ve samsunga oranla cok cok daha ucuz tabi yine 3000-4000 tl arasi olacaktir siz 1500 tl butce ayirmissiniz fakat biraz daha bekleyip butceyi yukseltmeyi deneyebilirsiniz. Onun haricinde beni 4g li cihazlar da keser işimi görür diyorsanız arkadaşlarinda yazdığı gibi redmi note 6 pro yada mi 8 lite fazlasiyla işinizi görür

Hepsini görüp bilen biri olarak mi 8 se onların yanında bariz premium kalıyor. kasası ekranı yeter ama işte rom v.s işleri ve genel bilgi gerekli

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Zaten hiç oyun oynamam
Note6 proya nazaran mi8 lite daha alınası bir cihaz gerek işlemci gerek kamera konusunda,iki cihazıda karşılaştırdım kendim mi8 lite kullanıyorum arkadaşım note6 pro günlük kullanımda fark anlamassın ama oyunlarda bariz fark var işlemci konusunda.kamera konusunda ise mi8 lite fark atıyor renk seçimi,kalitesi,canlılık anlamında önde bir cihaz haa birde arkası cam premium hissi veriyor alacaksanız aurora blue rengini öneririm

Üst Alt