xioami mi3 nasıl bir ürün?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: xioami mi3 nasıl bir ürün?

alicanyildiz' Alıntı:
t20 den başka cihaz kullanmadım :) ama kafaya koydum bu telefonu alacam. xioami telefonlarını internet üstünden satıyormuş ve bende kart yok ve almayı pek düşünmüyorum telefonu geldiğinde hemen almak için pratik bir yol var mı?

Bugüne kadar uygulanan sistem burada da devam ederse maalesef internet haricinde resmi olarak alamazsınız.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Cvp: xioami mi3 nasıl bir ürün?

chatin_62 pid=2299 dateline=1401290768' Alıntı:
casibao pid=2285 dateline=1401272391' Alıntı:
alicanyildiz pid=2284 dateline=1401271557' Alıntı:
casibao kardeş yardımların için çok teşekkürler.Turkcell t20(huawei sonic u8650) kullanıyorum. telefonuma uygun muiu rom yoktur herhalde:)

mi 3 telefonun özelliklerini paylaşınız ama benim pek donanımlardan anladığım söylenemez. internetten video incelemelerden kamera oyun performansı gibi özellikleri anlamaya çalıştım ama olmadı:)ben sadece telefonun nasıl biter performans vereceğini merak ettim. maalesef donanım bilgileri ile nasıl bir telefon olacağı zihnimde canlanamadı şimdiden herkese teşekkürler.

Arkadaşım o zaman şöyle söyleyelim Samsung note 3 telefonu bilirmisin? işte o telefonun özelliklerinden iyi bir telefon.. :)

Hocam bunu S4 yapsak?
Note 3 biraz iddialı ve yanlış oldu.

yok yok yapmayalım.. :)
Samsung da miui rom yok onun için her halükarda o telefondan üstün.. :)
şaka bi yana hatamı düzelttiğin için teşekkürler.. :)

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

alicanyildiz pid=2255 dateline=1401214520' Alıntı:
Xioami mi 3 ü heyecanla bekliyorum ama aslında ne neyi beklediğimi pek bilmiyorum :) internette nasıl bişey olduğuna bakmaya çalıştım ama ingilizcem olmadığı için pek bişey anlamadım. Zamanı olan biri ingilizce incelenen ürünü Türkçeye Çevirse en azından hangi ürünü beklediğimi bilirdim. Bu yazıyı okuduğunuz için  teşekkürler .bu arada söylediklerim miui rom için de geçerli.

Hocam şöyle anlatmaya çalışayım... Xiaomi ilk kurulduğu günden beri hep kaliteli ürünler çıkardı ama mi3 farklı bir yerde. Diğer firmalar amiral gemilerini piyasaya sürerken bizde sadece bize özel şu var bu var gibi pek çok lüzumsuz şeyle beraber piyasaya sürüyorlar. (kalp ritmi ölçme bile var...) Fakat xiaomi amiral gemisi mi3'ü yaparken her şeyin en iyisini kullandı. Örnek vermek gerekirse kasası en güzel nasıl olur dedi ve magnezyum-aluminyum yani metal kasa yaptı. İşlemci o gün dünyadaki en yüksek performansı veren işlemci olarak seçildi. Kamera en iyi kim yapar? Sony elbette. O zaman Sony kamerası kullanalım dendi. Ama Sony flaşları iyi değil onu da en iyi philips yapar dendi ve çift led flaş philips oldu gibi... Yani üretildiği dönemde en iyi ne varsa onu kullandı ve ortaya mükemmel denebilecek bir cihaz çıktı :) Gönül rahatlığıyla alıp kullanabileceğiniz bir cihazdır, kesinlikle başka her hangi bir telefona bakmanızı tavsiye etmem.

alicanyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3

chatin_62 pid=2300 dateline=1401290835' Alıntı:
alicanyildiz pid=2286 dateline=1401273273' Alıntı:
t20 den başka cihaz kullanmadım :) ama kafaya koydum bu telefonu alacam. xioami telefonlarını internet üstünden satıyormuş ve bende kart yok ve almayı pek düşünmüyorum telefonu geldiğinde hemen almak için  pratik bir yol var mı?

Bugüne kadar uygulanan sistem burada da devam ederse maalesef internet haricinde resmi olarak alamazsınız.

Telefonu internetten almak için sadece kredi kartı çözümümü var başka bir yol yok mu rahatça halledebileceğim ?

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

alicanyildiz pid=2314 dateline=1401293113' Alıntı:
chatin_62 pid=2300 dateline=1401290835' Alıntı:
alicanyildiz pid=2286 dateline=1401273273' Alıntı:
t20 den başka cihaz kullanmadım :) ama kafaya koydum bu telefonu alacam. xioami telefonlarını internet üstünden satıyormuş ve bende kart yok ve almayı pek düşünmüyorum telefonu geldiğinde hemen almak için  pratik bir yol var mı?

Telefonu internetten almak için sadece kredi kartı çözümümü var başka bir yol yok mu rahatça halledebileceğim ?

Henüz kesin bir bilgi yok ama banka havalesi gibi seçenekler olması muhtemel.

Muaz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Ynt: RE: Cvp: xioami mi3 nasıl bir ürün?

casibao' Alıntı:
casibao kardeş yardımların için çok teşekkürler.Turkcell t20(huawei sonic u8650) kullanıyorum. telefonuma uygun muiu rom yoktur herhalde:)

mi 3 telefonun özelliklerini paylaşınız ama benim pek donanımlardan anladığım söylenemez. internetten video incelemelerden kamera oyun performansı gibi özellikleri anlamaya çalıştım ama olmadı:)ben sadece telefonun nasıl biter performans vereceğini merak ettim. maalesef donanım bilgileri ile nasıl bir telefon olacağı zihnimde canlanamadı şimdiden herkese teşekkürler.

Arkadaşım o zaman şöyle söyleyelim Samsung note 3 telefonu bilirmisin? işte o telefonun özelliklerinden iyi bir telefon.. :)

Abartmayalım :) O dediğin Oneplus One...

OnimeN0Kyo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kyo
Cihazım
wave8500
Konular
7

tatlı sert bir ürün:D

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31

Hocam bunu S4 yapsak?

Hocam neden böyle bir yorumda bulunduğunuzu anlamış değilim.Mİ3, S4 ile karşılaştırılamayacak kadar iyi bildiğim kadarıyla.Sizden böyle bir yorum görmek Mİ3 ye olan inancımda zedelenmeye sebep oldu.Siz daha iyi bilirsiniz ama merak ettim açıkçası: Neden böyle söylediniz???

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: xioami mi3 nasıl bir ürün?

DreDroid' Alıntı:

Hocam bunu S4 yapsak?

Hocam neden böyle bir yorumda bulunduğunuzu anlamış değilim.Mİ3, S4 ile karşılaştırılamayacak kadar iyi bildiğim kadarıyla.Sizden böyle bir yorum görmek Mİ3 ye olan inancımda zedelenmeye sebep oldu.Siz daha iyi bilirsiniz ama merak ettim açıkçası: Neden böyle söylediniz???

Cihazların özelliklerine yeniden göz atarsanız, donanımsal olarak birbirine yakın olarak S4'ü görebilirsiniz. Note 3, bazı açılardan daha üstün donanıma sahip olması yanında sınıf olarak ta farklı. S5 ise bu sene piyasaya çıkan bir ürün ve donanımsal olarak MI3'ten daha iyi. Bu sene çıkması beklenen MI3S ile kararlaştırılabilir.
Ayrıca niçin inancınızı zedelediğini anlamadım?

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

Üst Alt