Xioami Mi Mix 3 Arka Panel'i Sızdı.

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164
Xioami’den yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Mix 2S sızıntılarını geçen günlerde paylaşmıştım. O sızıntı haberleri daha soğumadan Mix 3 İle ilgili görsel ortaya çıktı. Görsele baktığımızda cihazın arka paneli’nin olduğunu görüyoruz. Tasarım olarak eski modelini anımsatır bir görüntüsü var. Tasarımda en büyük farklılık çift kameranın olacağı. Kamera tasarımının İphone X ile aynı olduğunu görüyoruz. …

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam paylaşımınız için teşekkürler, fakat Mix 2 daha yeni çıktı. Bu kadar Alel acele; Daha Mi7 hakkında sızıntı yokken Mix 3'ün sızıntılarının çıkması ilginç geldi, En sonunda Mi Mix modelleri ile Amiral Gemi Mi6-Mi7 cihazlarını birleştirecekler mi diye de düşünmeden edemedim kendimi. Malum Artık Mix serisinin eski büyüsü kalmadı, piyasadaki cihazların çoğunun ekran kasa oranı fazlasıyla iyi.

Neyse bekleyelim görelim.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Galiba kendine has, benzersiz ve özel olarak kalacak tek mix, mix 1 olacak. Üzücü bir durum, o kamera yerini neden daha özgün yapmazsın ki, bak huawei mate 10 nasıl güzel bir kamera dizilimine sahip, o kısım da şerit halinde çok şık duruyor. Nefret ediyorum şu iphone benzeme sevdasından, şimdi birde ekrana çentik yaparsa şaşırmam.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Galiba kendine has, benzersiz ve özel olarak kalacak tek mix, mix 1 olacak. Üzücü bir durum, o kamera yerini neden daha özgün yapmazsın ki, bak huawei mate 10 nasıl güzel bir kamera dizilimine sahip, o kısım da şerit halinde çok şık duruyor. Nefret ediyorum şu iphone benzeme sevdasından, şimdi birde ekrana çentik yaparsa şaşırmam.

Çentikli Cihaz Mi Mix 2s gelebilir diye haberler de çıkmıştı hocam :) Xiaomi söz konusu olunca, diyecek birşey yok. Iphone sevdasını mantıklı yerlerde kullansınlar. 1080p 240 Fps kayıt yeteneği getirsinler Iphone'daki gibi; Ön Kamera'ya Bokeh efekti ve Derinlik algılayıcı Kamera getirsinler. Absurt değil; Mantıklı özellikleri Kopyalasınlar. Daha 1080p 60 Fps kayıt yapamıyor Xiaomi cihazları... Iphone bu yıl 240 Fps'ye geçti...

Üst Alt