MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.5.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

isoliv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
2
miui 13 güzel olmuş fakat cihaz boştayken bile ısınıyor tamam yaz ayındayız cihaz ısınabilir fakat boştayken hiç birşey yapmıyorken bile ısınmaya çalışıyor.

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
şu anda bende 13.0.5.0 SJDMIXM versiyonu yüklü google arama ve mesajlar var hic haz etmiyorum bootloader kilidim açık lakin twrp kurulu değil direkt güncelleme alanı üzerinden dosyayı indirip bu Endonezya romunu kurabilir miyim nasıl bir yol izlenir? ayrıca bu romda bir sorun sıkıntı varmidir bir sorun yasarmiyim şimdiden teşekkür ederim.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
şu anda bende 13.0.5.0 SJDMIXM versiyonu yüklü google arama ve mesajlar var hic haz etmiyorum bootloader kilidim açık lakin twrp kurulu değil direkt güncelleme alanı üzerinden dosyayı indirip bu Endonezya romunu kurabilir miyim nasıl bir yol izlenir? ayrıca bu romda bir sorun sıkıntı varmidir bir sorun yasarmiyim şimdiden teşekkür ederim.
PC den fastboot ile kurulum yapabilirsiniz. Diğer yükleme yöntemini denemedim o konuda bir fikrim yok. Romu kullananlar genelde memnun.

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Bu rom akıcılık konusunda başarılı fakat arkadaşların da dediği gibi ısınma problemi var.Surf yaparken 37 derecelerde var 33 derece altını görmedim.Oyun oynayan birisi değilim.Sosyal medya, surf ve kamera ile genellikle işim.Bu romda 5 saat civarında ekran süresi alıyorum.Daha fazla ekran sürelerini hangi romda aldınız?Tavsiyelerinize açığım.

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
malesef PC yok söylediğim ota güncelleme yerinden bu romu kurabilir miyim bilgisi olan cevap verirse sevinirim ısınma konusuna gelince şu anki romda ısınıyor değişen bir şey yok ben sırf miui arama ve mesaj için istiyorum

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Farklı forumlarda 11 saat ekran süresi alanlar var bu romda hiçbir ayar yapmadan.Bu ve buna yakın ekran süreleri alan arkadaşlar var mı?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Farklı forumlarda 11 saat ekran süresi alanlar var bu romda hiçbir ayar yapmadan.Bu ve buna yakın ekran süreleri alan arkadaşlar var mı?
Telefonda ne yaptığınız önemli.
Örneğin telefonda sadece netflix üzerinden film izleyerek 20 saat gibi sürelere ulaşmak mümkün. Çok ağır bir oyun oynarken süre 2,5-3 saate düşebilir.
Kullanıma göre değişiyor bu süre. Genellemesini yapmak çok zor.

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
anlaşılan soruma cevap verecek bir arkadaş yok. herneyse teşekkürler..

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
malesef PC yok söylediğim ota güncelleme yerinden bu romu kurabilir miyim bilgisi olan cevap verirse sevinirim ısınma konusuna gelince şu anki romda ısınıyor değişen bir şey yok ben sırf miui arama ve mesaj için istiyorum
PC yoksa dene bakalim videodaki yöntemi belki işe yarar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ERSL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERSEL
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
PC yoksa dene bakalim videodaki yöntemi belki işe yarar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu şekilde geçiş yapmıştım daha önce fakat her ne kadar rom değişmiş gözükse de miui arama ve rehber uygulaması gelmiyor. Google rehber ve arama uygulaması aynen devam ediyor ve arama kaydı yapmıyor telefon.
Geçiş yapmak istiyorsanız twrp ya da fastboot ile yapmak en sağlıklısı.
teşekkürler.

Üst Alt