Yardım Xioami A2 Lite Çift uygulamar hakkında

NEHIR4233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nehir
Konular
4
Merhaba Xiaomi A2 Lite telefonu bugün aldım.Daha öncede Xiaomi telefon kullandım.Ayarlarda çift uygulamar vardı ve çift whatsapp falan kurabiliyorduk.Bu telefonda çift uygulamalar yokmu?Varsa hangi menüde(ben bulamadım).Yoksada çift uygulama yükleyebileceğim bir program vs.. varmıdır?Yardımlarınızı bekliyorum.

Wrestler

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
A2 Lite
Konular
36
Merhaba Xiaomi A2 Lite telefonu bugün aldım.Daha öncede Xiaomi telefon kullandım.Ayarlarda çift uygulamar vardı ve çift whatsapp falan kurabiliyorduk.Bu telefonda çift uygulamalar yokmu?Varsa hangi menüde(ben bulamadım).Yoksada çift uygulama yükleyebileceğim bir program vs.. varmıdır?Yardımlarınızı bekliyorum.
Alt navigasyon tuşlarından sekme tuşuma(Kare olan) basılı tutarsanız görüceksiniz

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10

O miui arayüzüne has bir şey, 3. Parti uygulamalarla yapılabilir. (Bkz. Virtual xposed, parallel space)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
A2 lite modeli MIUI değil Android One kullanıyor. Bu nedenle çift uygulamalar da dahil olmak üzere pek çok MIUI özelliğine sahip değil.

Oyla:

Wrestler

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
A2 Lite
Konular
36
Buyrun. Üstelik ekran boyutlarını istediğim gibi ayarlıyabiliyorum ? Dediğiniz tam olarak farklı birşey mi ? Ben mi yanlış anladım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181120-114208.png
    Screenshot_20181120-114208.png
    538,9 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20181120-114217.png
    Screenshot_20181120-114217.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20181120-114226.png
    Screenshot_20181120-114226.png
    298,2 KB · Görüntüleme: 43
Oyla:

NEHIR4233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nehir
Konular
4
Buyrun. Üstelik ekran boyutlarını istediğim gibi ayarlıyabiliyorum ? Dediğiniz tam olarak farklı birşey mi ? Ben mi yanlış anladım
Merhaba Çift uygulama yüklemek yani çift whatsapp çift face vs.. bundan bahsediyorum ama siz sanırım yanlış anladınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

A2 lite modeli MIUI değil Android One kullanıyor. Bu nedenle çift uygulamalar da dahil olmak üzere pek çok MIUI özelliğine sahip değil.
Peki Miui yüklenebiliyormu? Ben bu sitede buldum ama yanlışmı doğrumu?Birde yüklenebiliyorsa yükleme nasıl yapılıyor?

Son düzenleme:
Oyla:

Wrestler

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
A2 Lite
Konular
36
Şimdi anladım dediğinizihaha-- paralel space yükleyin playstore dan istediğiniz her uygulamayı klonlayacaktır

MIUI arayüzü yüklemenize gerek yok. Paralel space işinizi fazlasıyla görür.

Oyla:

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Merhaba Çift uygulama yüklemek yani çift whatsapp çift face vs.. bundan bahsediyorum ama siz sanırım yanlış anladınız

Peki Miui yüklenebiliyormu? Ben bu sitede buldum ama yanlışmı doğrumu?Birde yüklenebiliyorsa yükleme nasıl yapılıyor?
Official rom çıkmaz ancak port romlar ile miui kurulabilir ve şuan böyle bir çalışma yok bu nedenle üzgünüm şuan için miui kullanamazsınız. Bahsettiğiniz özellik dahil miui ye has bir çok özellik bu telefonda bulunmuyor. Sebebi Android one destekli olması yani telefonu xiaomi olarak değil Google pixel olarak düşünmenizde fayda var

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt