Soru Xioami 12 imei atma

Sherotzn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9 se
Konular
15
Selamün aleyküm cümleten Xioami 12 256 gb alma arifesindeyim çift hatlı olduğu için 4+4 kullanabilirim öyleyse imei tamiri oluyormu ilerde olurmu yorumlarınızı bekliyorum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bootloader kilidini açıp bekleyin. İleride direnç değişimi ile yöntem çıkacaktır yapılır..

Mustafa993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mı Max 3
Konular
0
Benim 3 gün oldu alalı , şimdilik çok memnunum telefondan. Önümüzdeki zamanlarda yazılım ile imei repair işlemi olur mu acaba yoksa sadece direnç işlemi ile mi olur ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Benim 3 gün oldu alalı , şimdilik çok memnunum telefondan. Önümüzdeki zamanlarda yazılım ile imei repair işlemi olur mu acaba yoksa sadece direnç işlemi ile mi olur ?
olursa direnç. Yeni modellerde eski yöntemleri unutun artık. donanımsal koruma donanımsal yolla aşılır..

Mustafa993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mı Max 3
Konular
0
olursa direnç. Yeni modellerde eski yöntemleri unutun artık. donanımsal koruma donanımsal yolla aşılır..
Peki bir soru. Telefonda bildiğiniz üzere vowifi var ve ben telefonu aldığımdan beridir uçak modunda wifi ye bağlanıp o şekilde kullanıyorum ve arama yapıp arama alabiliyorum. Bu şekilde kullanmaya devam edersem, sonuçta hat açık olmadığı için yine de btkdan mesaj gelir mi IMEI kaydı ile alakalı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Peki bir soru. Telefonda bildiğiniz üzere vowifi var ve ben telefonu aldığımdan beridir uçak modunda wifi ye bağlanıp o şekilde kullanıyorum ve arama yapıp arama alabiliyorum. Bu şekilde kullanmaya devam edersem, sonuçta hat açık olmadığı için yine de btkdan mesaj gelir mi IMEI kaydı ile alakalı?
bu şekilde sistemin açığını bulamazsınız :) wifi üzerinden operatörün şebekesine bağlanıyorsunuz aynı şey birşey değişmiyor baz istasyonu değilde internet yani..

Mustafa993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mı Max 3
Konular
0
bu şekilde sistemin açığını bulamazsınız :) wifi üzerinden operatörün şebekesine bağlanıyorsunuz aynı şey birşey değişmiyor baz istasyonu değilde internet yani..
Cevaplar için teşekkür ederim hocam. Sanırım bir 8 ay sonra hiç istemesem de telefonun arkası açılacak direnç işlemi için maalesef

Huysal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi6
Konular
3
Selamlar
Ben bu telefonu almak istiyorum.
Şimdi alsam yılbaşında çift sim kayıtlı cihazlar IMEI sıfırlanması dolayısıyla tekrardan 120+120 gün hakkım olacak ve toplamda 11 ay kayıtsız kullanabileceğim.
Buraya kadar bir yanlışım yok sanırım.
Sonrasında mecburen direnç yöntemiyle IMEI işlemi yapılacak, yazılım ile IMEI mümkün olma ihtimalini nedir fikri olan var mıdır.
Ve direnç işlemi sonrası telefonda yazılımsal yada donanımsal sıkıntı yaşama ihtimali nedir.
Bunca para verip telefonu açtırmak riskine değer mi yada üzerine 3-4 bin fazla veri kafa rahat s22 almak mı.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 6 kullanıyorum, yıllardır bir üst model bekliyorum ve beklediğim donanım, kalite, sağlamlık ve boyut açısından ilk defa beni tatmin edecek cihaz tam da bu.
Ama ben mi6 aldimda Galaxy serisinin yarı fiyatına almıştım, şimdi s22 nin neredeyse 1.5 katı fiyatı.

kardes4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iso
Cihazım
redminote 3
Konular
5
direnç değişimi sonrası twrp - custom rom kurulumu- update vb. sıkıntı oluyor mu?

Üst Alt