Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

caglar23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
note 6 pro
Konular
3
Bu program üzerinden yapabilirsiniz. Süre sonunda aynı işlemleri tekrar yaptığınızda açılacak bl kilit ve açılma esnasında telefon sıfırlanacak oan göre resim müzik vs yedeğinizi alın.

Bana kalırsa imei için acele etmeyin 8 ay yasal kullanım hakkınızdan sonra yaptırın işlemi...

anladim tesekkurler oyle yapayim o zaman bootloaderi acayim once emai isi sonra ya kalsin

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
merhaba arkadaslar iyi forumlar
bu program yardımıyla cihazın kilidini sorunsuz açtım fakat twrp kurabilirmiyim onu sormak istiyorum sayfaları gezdim fakat twrp kurulumunda sorun yaşayanlar çok.
mi 9t pro 6 gb 128 gb

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
bu program yardımıyla cihazın kilidini sorunsuz açtım fakat twrp kurabilirmiyim onu sormak istiyorum sayfaları gezdim fakat twrp kurulumunda sorun yaşayanlar çok.
mi 9t pro 6 gb 128 gb
Hocam forumun araçlar kısmında XioaMiTool V2 programı var onu PC ye indirip telefonuna twrp yükleyebilirsin,cihazın BL kilidini açabilir, hatta stock rom ve custom romlar kurabilirsin.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
TWRP'nin kalıcı olması için Magisk kurmanız gerekmektedir.
Sorun yaşamamanız için gerek TWRP'nin ve gerekse ardından kuracağınız rom'un telefonunuza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Ayrıca, kurulum aşamalarını dikkatlice okuyup acele etmeden sakin bir kafayla gerçekleştirmenizde yarar var.
Bunların dışında kurulum esnasında size lazım olacak uygulamalarla ilgili Takım Çantanız'da hazır ve eksiksiz olmalıdır.

Magisk Modül Yükleme Aracı Nedir ? Nasıl Çalışır ? Nasıl Modül Yüklenir ? | MIUI Türkiye Forumu

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
TWRP'nin kalıcı olması için Magisk kurmanız gerekmektedir.
Sorun yaşamamanız için gerek TWRP'nin ve gerekse ardından kuracağınız rom'un telefonunuza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Ayrıca, kurulum aşamalarını dikkatlice okuyup acele etmeden sakin bir kafayla gerçekleştirmenizde yarar var.
Bunların dışında kurulum esnasında size lazım olacak uygulamalarla ilgili Takım Çantanız'da hazır ve eksiksiz olmalıdır.

Magisk Modül Yükleme Aracı Nedir ? Nasıl Çalışır ? Nasıl Modül Yüklenir ? | MIUI Türkiye Forumu
cihaz fastboot ekranında açılıyor o sekilde aklıyor ne yapmam gerekiyor

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
cihaz fastboot ekranında açılıyor o sekilde aklıyor ne yapmam gerekiyor
Hocam, öncelikle cihazınıza uygun TWRP hazır mı?
Magisk proğramının son sürümü hazır mı?
Yüklemek istediğiniz ROM dosyası hazır mı?

Onlar hazır ise hem bu konunun 1 nci sayfasını okuyun ve yararlı olmaz ise
aşağıdaki yeri okuyarak ona göre işlem yapın.

NOT: şayet bu konularda yepyeni iseniz, gerekli teknik bilginiz yok ise, sorun olduğunda başedecek derecede bilgiye sahip değilseniz hiç uğraşmayın.

caglar23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
note 6 pro
Konular
3
arkadaslar mi unlock programiyla bugun gelen note 8 pro cihazimin bootloaderini acmak istedim ama bilgisayar gordugu halde telefonu program gormuyor nerde hata yapiyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
arkadaslar mi unlock programiyla bugun gelen note 8 pro cihazimin bootloaderini acmak istedim ama bilgisayar gordugu halde telefonu program gormuyor nerde hata yapiyorum

Linkte anlatılan adımları yaptınız mı ?

caglar23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
note 6 pro
Konular
3
Linkte anlatılan adımları yaptınız mı ?

[/QUOTE

evet yaptim sadece gelistiricideki kilit acma durumu acik yazmiyor bende kac kez giris yaptim acik demedi giris yapildi diyor sadece ve bilgisaysrda adb diye bi program olmasi gerekiyormus oda yok bende

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
Değerli arkadaşlar bu yazılım zaten cihazınıza uygun twrp, magisk manager, ve gerekli olan romlar mevcut ise çalışıyor ayrıyeten twrp ve magisk manager vs kurmayın çünkü stabil versiyon olsa zaten kendi halledecektir.

Üst Alt