Soru Xiaomi'nin kulaklık ses seviyesi yüksek olan cihazı hangisi?

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Arkadaşlar merhaba yeni cihaz alacağım yakınıma ( mi 6 kullanıyorum ) ama kulaklık ses seviyesi baya düşük, onun için xiaomi'yi yinede seven biriyim yardımcı olursanız sevinirim.
Önerilerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bu biraz göreceli. Size az gelen bir başkasına idealdir. Birde yorum yapabilmek için hemen hemen her cihazı kullanmak gerek. Kulaklık ses seviyesi dışında cihaz kriterlerinizi de yazarsanız ona göre önerir arkadaşlar. Sadece kulaklık ses kalitesi ve seviyesi derseniz Mi A1 derim, çok kaliteli ses deneyimi sunuyordu.

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Teşekkür ederim müzik dinlemeyi seven biri olduğu için direk öyle yazdım bütçe 1500-2000 arası müzik dinlemeyi seven arkadaşların anlayacağını umuyorum otobüs yolculuğunda insanların sesini bastıracak kadar iyi olmalı o seviyede veya daha yükseği de olur :) tecrübesi olan arkadaşlar müzik severler yardımını esirgemezse çok sevinirim.

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam müzik sesi derken kulaklık mi yoksa telefon hoparlörleri mi

Redmi note4x öneriyorum FP telefonu 4100 pil var sesi gayet iyi ayfon 6 5 felan hikaye bi araştır istersen

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi6x mi6 dan iki kat fazla ses veriyor hoparlörden.ben mi6 kardeşim 6x kullanıyor.

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Kulaklıkda mi piston basic edition kullanıyorum fiyatı 35 40 TL arası kulak içi dışardan gelen sesi gayet iyi kesiyor

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Teşekkür ederim müzik dinlemeyi seven biri olduğu için direk öyle yazdım bütçe 1500-2000 arası müzik dinlemeyi seven arkadaşların anlayacağını umuyorum otobüs yolculuğunda insanların sesini bastıracak kadar iyi olmalı o seviyede veya daha yükseği de olur :) tecrübesi olan arkadaşlar müzik severler yardımını esirgemezse çok sevinirim.
Hocam insan sesi bastırmak istiyorsak marshall yada sennheiser kulakiçi kulaklık tavsiye ederim :)

Üst Alt