Soru Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 kullanıcıları kimler?

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilindiği üzere Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 ve gün geçtikçe bu muhteşem cihazı kullananlar çoğalmakta....Haziran 2017 den bu yana bir çok kullanıcı ile forumdaki yazışmalar vasıtası ile tanışma şerefine nail olduk, kimileri kendilerini belli etmedi, kimileri sadece sorunlarına çare arayıp, bulduktan sonra görünmez oldu, bazıları başka cihaz edindiler, bazıları ise forumda oldukça aktif, ki bu beni ziyadesi ile sevindirmektedir....
Şu an itibari ile bildiklerim dahilinde 158 kişiyiz....

5pinn,AGT,ahmetkavsitli,alieyup250,allusunlu,alperkaynak,altunkeser,Arap,aRiSe,Arkines,axis,ayaz_ll,
aydindamla78,aydn_m,Aykut Küçükkaya,azizbedir,bahiii,BaraCuda,bardar77,Berkayeskici,Betuleroglu,
Bilinmezlik,Billy,BirakGelsin1,Blackmy,bluedor,Boreas76,borspack,Bubu13,burhan0660,byislamoglu,
caglarakgll,canturk16,Cemal1987,cemal3180,cinaryal,civanmertt14,cohci52,Conqueror7,Crowley,
csehzadem,dagliokkes,damn2u,Darkutok,ddeddedde,dgnsnm,dıbı dıb tıs,dilekemir,Diriliş,driqt,efekcr,
elifednah,emirefek,emrahreis123,emrekaragol6,ercanozn,eren15935,ergenekon34,Erkki,erolcolak,
ertcey,fallco,farukeski,fatihpc,FeaRLesS,ferdif,fozsak,freeman,fuatdundarr,gentleman,ghostier44,
golgeee,halikjk,Halil Bey,hanatan,Hasan Emin,haso0201,hayfi,hed-pe,Help64,Hugo__mboy,huseyndurak,
ibrahimengin,ibrahimibo2,irfancan,isokapo,kadir_gumuscu,karadayi,kemal_30,kemal31,Keremaydin,
leonidas22,lerispo,Lithium87,LoneWalkerXD,Mahtan,Maksimus,marslan81,mayalcin,Melinyel,Mertdu,
MKrays,Mneron44,mogun,mucahaydin,Muratalper55,Muratgunes,muslee,mustafaarda,myxiaomi,namekrronn,Nazlı,olmayanadam333,onurandac10,OnurSözen,PesimistEP-5,pishman,Psychopose,quixman,
qwaszxc,resneli,Savas AYDIN,Saydo27,seco.can.can,Sedatgmstkn,Selimoglu79,semih3434,senol39,
serhatcatal1121,serkankalkan07,sevimliapo,SeyfoKopuz,Skywalker1907,SLCKGKBYRK,Soldier10,
sulocanx,suvaribey,tanerer,TaNGo,team1903,TheLara,TheRosguest,tupcuremzi,
ua_mustafa_20,ulnaradiuss,WriteMortagel,Xiaomici,Yagiz,ycrour,yemreoktn,Yetmişsekiz,Yılmaz46,Ysf21,yucelkas,zazamam1,zekmob,zigibanda

Kimler hala burada ve hangi romu kullanmakta, kimler BL kilidini açtı ve haftalık güncellemeri deniyor ve kim benim gibi Hasta? Bilmek güzel olurdu....8=)wasntme~~

Bu arada Xiaomi Kernel kodlarını da yayınladı, Custom Rom'lar en yakın zamanda gelir İnşallah

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Max 2 külübüne bende dahil olayım bari :D BL açık ancak şimdilik stock rom kullanıyorum :D
Eğer daha sonra rom yükleme veya root atma gibi bir düşünceniz varsa rom atarken bl kilidini kapatmayın

Oyla:

ebagcuvan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Eğer daha sonra rom yükleme veya root atma gibi bir düşünceniz varsa rom atarken bl kilidini kapatmayın

Yok şuan açık bıraktım zaten onunla uğraşamam :D Ama kendimi tatmin eden bir rom bulamadım nedense :D :D :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

greeshan denemenizi tavsiye ederim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stock MİUİ 10 bekliyorum onu bir deneyeyim ona göre bakacağım alternatiflere.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yok şuan açık bıraktım zaten onunla uğraşamam :D Ama kendimi tatmin eden bir rom bulamadım nedense :D :D :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stock MİUİ 10 bekliyorum onu bir deneyeyim ona göre bakacağım alternatiflere.
Kusura bakmayın ama, çok beklersiniz, ancak seneye gelir, gelirse

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

ebagcuvan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Kusura bakmayın ama, çok beklersiniz, ancak seneye gelir, gelirse

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Ya çok önemi yok benim için ben telefonu sırf özellikleri için aldığım için arayüzde falan değişiklik yapıyorum launcher icon paketi falan bana yetiyor :D :D :D he miui 10 gelse fena olmaz ama :D

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bir zamanlar Xiaomi'nin kralıydı. Şimdi tahttan indirildi. Xiaomi'nin üvey evladı Mi Max 2.
Sene 2019 olmak üzere ve biz hala 7.1.1
Söylentiye göre oreo kararlj hale getirilememiş. Hatalarla doluymuş. Ve resmi olmayan başka haberlere göre de max3 pie güncellemesini 2019 4. Çeyrekte alacakmış. Oreoyu alamadik daha anlamak güç.

Oyla:
Üst Alt