Yardım Xiaominin en iyi telefonundan en kötü telefonuna sıralama

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta
Telefon Modeli
Mi9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar kafam karıştı. Dün mi store a gittim poco f2 pro gördüm. Mi 9t pro kullanıyorum bu cihazdan biraz daha uzun ve titreşim motoru daha kaliteli gibi geldi.

Şimdi sıralama nasıl oluyor en iyi telefon modelinden en kötüsüne?

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Öyle bir sıralama pek mantıklı ve mümkün değil gibi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama fiyat sıralaması yapabilirsiniz

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Xiaomi'nin hangi telefonunun iyi çıkacağı büyük bir muamma, ama tabiki ana serilere ayrı bir titiz olduklarını söylesek yanlış olmaz. Örnek Düz mi serileri (Mi 6, Mi 9, Mi 10/Pro, Poco)

Redmi serileri hepsi değil ama özellikle Redmi Note serileri isminin zıttı bir şekilde en baştan savma modeller oluyor. Galiba Note isminde samsunga özenmişler ama samsungda note serisi demek en kralı demek oysa Xiaomi de note serileri en taban cihazlar.

Geçtiğimiz haftalarda bir yakınım tavsiye istedi ucuz bir telefon için bende çekinceli bir şekilde Redmi 8 aldırdım ve ilginç bir şekilde telefondan gayet memnun, şimdiye kadar bir sorun görmemiş. Note serilerinsen birini aldırsaydım belki her gördüğünde şikayet ediyor olurdu.

Ek bir fikir orak F2 Pro fiyatına göre gerçekten harika bir cihaz olmuş. İlerleyen zamanlarda kronik bir sorun çıkmazsa kral olur.

Oyla:

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Xiaomi'nin hangi telefonunun iyi çıkacağı büyük bir muamma, ama tabiki ana serilere ayrı bir titiz olduklarını söylesek yanlış olmaz. Örnek Düz mi serileri (Mi 6, Mi 9, Mi 10/Pro, Poco)

Redmi serileri hepsi değil ama özellikle Redmi Note serileri isminin zıttı bir şekilde en baştan savma modeller oluyor. Galiba Note isminde samsunga özenmişler ama samsungda note serisi demek en kralı demek oysa Xiaomi de note serileri en taban cihazlar.

Geçtiğimiz haftalarda bir yakınım tavsiye istedi ucuz bir telefon için bende çekinceli bir şekilde Redmi 8 aldırdım ve ilginç bir şekilde telefondan gayet memnun, şimdiye kadar bir sorun görmemiş. Note serilerinsen birini aldırsaydım belki her gördüğünde şikayet ediyor olurdu.

Ek bir fikir orak F2 Pro fiyatına göre gerçekten harika bir cihaz olmuş. İlerleyen zamanlarda kronik bir sorun çıkmazsa kral olur.
Mi 9 alıcaktım ama mi 9t pro mi 9 dan çok daha iyi diye mi 9t pro almıştım

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Mi 9 alıcaktım ama mi 9t pro mi 9 dan çok daha iyi diye mi 9t pro almıştım

Mi 9T Pro çıktığı zaman bende Mi 9 vardı, baya bir söylenmiş, hayıflanmıştım Mi 9T Pro alt sürüm olduğu halde nasıl Mi 9 dan özellikli olabilir diye. Mi 9T Pro oldukça iyi bir cihaz bence. Mi 9 da ise batarya haricinde bir şikayetim yok. Sorunsuz, tasasız.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiaomi'lerin tek kelimeyle en iyi, mükemmel ve muhteşem telefonu, tartışmasız Mi Max3 dür

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Mi 9T Pro çıktığı zaman bende Mi 9 vardı, baya bir söylenmiş, hayıflanmıştım Mi 9T Pro alt sürüm olduğu halde nasıl Mi 9 dan özellikli olabilir diye. Mi 9T Pro oldukça iyi bir cihaz bence. Mi 9 da ise batarya haricinde bir şikayetim yok. Sorunsuz, tasasız.
Biraz karışık bi sıralama yapıyor xiaomi. Ama full ekran olması çok hoşuma gitti benim pop up kamera

Oyla:
Üst Alt