Yardım Xiaominin boot açma kilit süresini ötelemesi ?

Wolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ilker
Cihazım
9T PRO
Konular
7
merhaba arkadaşlar oncelik
boot kilidimin açılması için başvurumu yaptım ve sistem 27 günlük süre verdi bana
bu surenin dolmasına 9 gün kala bugun tekrar kontrol ettigiminde kalan suremin üstüne 10 gün daha atıp suremi 20 güne çıkarttığını gördüm
cihazda herhangibi bir yedekleme sıfırlama müdahale de bulunmadım rutin kullanmaktayım neden böyle birşey yapmış olabilir sizce ?

alakanız için teşekkür ederim.

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
merhaba arkadaşlar oncelik
boot kilidimin açılması için başvurumu yaptım ve sistem 27 günlük süre verdi bana
bu surenin dolmasına 9 gün kala bugun tekrar kontrol ettigiminde kalan suremin üstüne 10 gün daha atıp suremi 20 güne çıkarttığını gördüm
cihazda herhangibi bir yedekleme sıfırlama müdahale de bulunmadım rutin kullanmaktayım neden böyle birşey yapmış olabilir sizce ?

alakanız için teşekkür ederim.
Bu olay sadece cihazda mi hesabı değişikliği yaptığınızda ortaya çıkar hocam benimde başıma geldi

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Wolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ilker
Cihazım
9T PRO
Konular
7
Bu olay sadece cihazda mi hesabı değişikliği yaptığınızda ortaya çıkar hocam benimde başıma geldi

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
işin çok ilginç tarafı su ustad'ım 2 farklı cihazımız var ikiside 9T PRO aynı zamanda alındı ikisinin de hesapları telefon numaraları farklı biraz once onu da kontrol ettim onunda süresi aynen 10 gün daha ötelenmiş çok çok ilginç

Oyla:

Nefah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
bende de mi 9 t pro var aynı sorunu yaşıyorum çözümü yok mu ? Sürekli süre artıyor.

Oyla:

Utkusahin12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Başka bir unlock sürümü ile deneyin üsten 3. Çok kısa süre veriyor

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
daha bootloader nedir bilmezken açılma videolarını izledim ve anında açtım şaşırdım genelde 168 saat bekleme süresi veriyor, size neden o kadar fazla vermiş baya anormal durum bence bidaha deneme açmayı daha'da uzayabilir

Oyla:

Nefah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
daha bootloader nedir bilmezken açılma videolarını izledim ve anında açtım şaşırdım genelde 168 saat bekleme süresi veriyor, size neden o kadar fazla vermiş baya anormal durum bence bidaha deneme açmayı daha'da uzayabilir
daha önce birsürü cihazda açtım bootloader kilidi fakat bunda süreyi fazla vermesi sorun değil 44 saat veriyor süre dolunca bi 200 saat daha veriyor.

Oyla:

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
ben açarken başvuru yaptım süresini kontrol etmedim tam 2 hafta bekledim denedim ve açıldı

Oyla:

Nefah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
şimdide 648 saat veriyor bende zaten süresi dolduktan sonra girdiğimde bidaha süre verdi

Oyla:
Üst Alt