Haber Xiaomi'den Yeni F/P Telefonu Redmi 3S

Xiaomi uygun fiyatlı akıllı telefonlarına bir yenisini daha ekledi.
Redmi 3s modeli özellikle pil kapasitesiyle dikkat çekiyor.
Xiaomi, Redmi 3s modelinde 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü IPSekrana yer veriyor. Qualcomm’un 1.4GHz frekans hızında çalışan yeni nesilsekiz çekirdekli Snapdragon 430 işlemcisinden güç alan akıllı telefonun grafik biriminde Adreno 505 yer alıyor.
Redmi 3s’te bellek birimi iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor.
2GB RAM’e sahip modelde 16GB, 3GB RAM’e sahip modelde ise 32GB dahili depolama kullanılıyor.
Çift SIM kart desteği sunan Redmi 3s’te söz konuşu SIM yuvalarından biri microSD kart girişi olarak kullanılabiliyor.
Arka bölümde f/2.0 lense 13 megapiksel arka kameranın yer verildiği telefonda
selfie çekimler içinse f/2.2 lense sahip 5 megapiksel kamera kullanılıyor.

Android 5.1 tabanlı MIUI 7.0 kullanıcı araüyüzünün eşlik ettiği Xaiomi Redmi 3s’in dikkat çeken bir diğer özelliği ise arka bölüme konumlandırılan parmak izi sensörü.
4000 mA pil kapasitesi ile dikkat çeken Redmi 3S gri, gümüş ve altın renk seçenekleri eşliğinde 16 Haziran itibariyle raflarda olacak. 2GB RAM/16GB depolama seçeneği 106 dolar,3GB RAM/32GB depolama sunan model ise 136 dolardan satışa sunulacak.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu arada Redmi 3 Pro ile Redmi 3S fiyatı aynı. Nasıl bir iş bu anlamadım. Madem aynı fiyat niçin Redmi 3 Pro çıkarıldı ki?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Snapdragon 430 çok daha başarılı ve güçlüymüş 616 dan. Redmi 3 serisini gerçekten çok başarılı ama 3 cihaz yerine 1 cihaz cikarsaydi daha iyi 2 ay aralıklarla cihaz çıkarttılar. Olmadı bu

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
arkadaşlar şunu unutmayalım. adamlar ekmeğime bakarım kafasında. Tohumuna para mı verdik lan deyip dayıyorlar piyasaya malı. Dertleri prestij değil.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
arkadaşlar şunu unutmayalım. adamlar ekmeğime bakarım kafasında. Tohumuna para mı verdik lan deyip dayıyorlar piyasaya malı. Dertleri prestij değil.

Eh prestij olmadan da bu piyasada ekmek yok hocam...

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Samsung gibi her gün yeni telefon çıkartıyor sene boyunca toplasan adam akıllı telefon sayısı 1 elin parmaklarını gecmez allayip pullayip önümüze koyuyor hanı evde kalmis pilavı annemiz çorba yapar önümüze geri koyar ya o hesap

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taurus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Muhtemelen yanılan benimdir ama bu politika bana son derece mantıksız geliyor. Mi4 efsane bir telefondu ve hala da son derece severek kullanıyorum. Ancak birilerine misilleme ya da nazire yapmak için mi4i ve mi4c çıkartıldı (hatta mi4s'i de ekleyebiliriz) ve bu cihazları kullanan kimse bir mi4 kullanıcısı kadar memnun kalamadı. Olan Mi4 ve Xiaomi ismine ve saygınlığına oldu. Redmi 1 ve 2 harika cihazlardı ve her ne kadar birebir test etmemiş olsam da redmi 3 için de benzer yorumlar var. Redmi 3s, i,c,x,y,z sadece redmi'nin marka değerini düşürüyor gibi geliyor. :( Özetle az ama öz modelden yanayım, telefon modellerinin niceliği değil niteliği daha önemli olmalı...
Hocam mesajınıza istinaden soruyorum. Mi4 ve Mi5 kamerası arasında çok fark var mıdır? Bir de kasa olarak Mi4 kasası pek çizilmiyor, kaymıyor, parmak izi bırakmıyor. Böyle bir avantajı var gibi gözüküyor? Mi4'ün kamerasından çook memnundum. Mi4S'e geçtim. Çamur çamur, telefon da tasarım dışında Mi4'le kıyaslayınca olmamış. Bundan sonra kolay kolay ara modele geçmem doğrusu.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Bu arada 3x diye bir model daha tanıtıldı

Taurus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Bu arada 3x diye bir model daha tanıtıldı

Benim ilk Xiaomi telefonum Mi4'ün 3 GB ram'li sürümüydü. 2 GB ram cihazın performansını çok değiştirir mi acaba? Başka değişiklik var mı LTE 2 GB'lık Xiaomi Mi4 cihazda acaba?

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
M
Benim ilk Xiaomi telefonum Mi4'ün 3 GB ram'li sürümüydü. 2 GB ram cihazın performansını çok değiştirir mi acaba? Başka değişiklik var mı LTE 2 GB'lık Xiaomi Mi4 cihazda acaba?
Mi4 ün 3GB versiyonundan memnunmuydun hocam?

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Bilmiyorum ama şuan benim Mi4 2 gb ram kullanıyor aşağıya inmiyor hiç. 3 gb anca yetiyor sanki :D

Üst Alt