Haber Xiaomi'den mi edge yakında

Edge ekran konusundaki ilk atılım (Samsung’tan sonra) Xiaomi’den geldi. Xiaomi’nin bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen kavisli ekrana sahip telefonu sızdırıldı.

İddialara göre Mi Edge, 1440x2560 çözünürlüğünde 5.2 inçlik QHD bir ekranla gelecek. Gücünü Snapdragon 808’den alacak olan Mi Edge, grafik işlemcisi tarafında ise Adreno 418’den yararlanacak. 3GB ve 4GB’lık RAM içeren iki farklı modelde satışa sunulması beklenilen Mi Edge’in fiyatının ise 391 dolar olacağı iddia ediliyor.

Ekim ayında satışa sunulması beklenilen Xiaomi Mi Edge’in düşük çözünürlüklü olarak sızdırılan görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bu sızıntının yanlış olduğunu düşünüyorum. Çünkü resim sızıntıya ait değil. Çok önceden beri vardı bu fotoğraf.

oskans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi 6
Konular
16
Bu sızıntının yanlış olduğunu düşünüyorum. Çünkü resim sızıntıya ait değil. Çok önceden beri vardı bu fotoğraf.
Daha fazla görsel paylasan haber siteleri mevcut zamanla görecegiz ekim ayına ne kaldı :)

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Evet evet resim daha önceden de vardı. Neredeyse Mi Note sunulacağı zamana ait bir resim o zaman Samsung ilk Edge modelini duyurmuştu ve sanki böyle bir Xiaomi modeli sunulacağına dair söylenti yayıldı.

Üst Alt