Haber Xiaomi’den Galatasaraylıları Çılgına Çevirecek Hamle | Falcao Xiaomi İle Geliyor!

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Ülke geneli için falcao büyük reklam takımımıza da yakışacak bence güzel işbirliği olur.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Falcao transfermarkt'a göre 10M€... 33 yaşındaki adam. Bu yaştan sonra gelse hem iş yapmaz hem reklam olmaz. En fazla 3. sınıf arap takımı seviyesinde reklamı olur. Bunun yerine Xiaomi hepimize basic kulaklık versin, tüm dünyada ana habere çıkar, daha baba reklam olur hem de daha az maliyetli :D

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Şimdi yolda giderken binaların duvarlarında, yol kenarlarındaki bilboardlarda, televizyonlarda gördüğünüz o reklamlar var ya... İşte o reklamların parasını Samsung, Apple, Huawei vs. ödemiyor. Bu telefonları satın alanlar ödüyor.

Biz diyoruz ki ülkemizdeki Xiaomi fiyatları zaten şişik. Bir de reklam ve sponsorluğa para harcarlarsa daha da yükselir.

Fiyatları düşürse yeter, biz alır aldırırız. Muhtemelen elinde yüksek hacimde satacak yeterince stoğu yok Xiaomi'nin.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
demekki aldigim.son xiaomi mix 2 olacak...
one plusa donus baslasin ozaman. 1 2 sene daha idare etsin mix 2 ile vedalasiriz ozaman.:)

Üst Alt