Haber Xiaomi'den 12 yeni akıllı telefon geliyor

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, yakın bir dönem içinde 12 yeni akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Duyurular Nisan ayında yapılabilir.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Sızan son bilgilere göre Xiaomi, 2022'nin başlarında 12 yeni akıllı telefon modelini piyasaya sürecek ve bu cihazların listesi de internete sızmış durumda.

Xiaomiui'ye göre, Çinli teknoloji devi tüm bu cihazları farklı markalar altında geliştiriyor: Xiaomi, Redmi ve Poco. Altı tanesinin bölgeden bölgeye küçük farklılıklarla, aynı serinin parçası olması bekleniyor. Bu durumda da kalan altı akıllı telefon modeli ise başka serilere ait cihazlar olacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Lansmanlar Nisan ayında yapılabilir​

Sızan bilgiler, model numarasındaki ilk dört hanenin akıllı telefonun piyasaya sürüldüğü yıl ve ay olduğu yönünde. Bu, hepsinin aynı anda veya bir ay içinde (Nisan ayında) tanıtılacağı anlamına geliyor.

Xiaomi'nin uzun zamandır beklenen Redmi Note 12'nin lansmanının da bu dönemde beklendiğini hatırlatalım. Belki de listede gördüğümüz cihazlardan birisi de Redmi Note 12 olabilir. Cihazların kod adları, CPU, ekran ve kamera özellikleri hakkında bilgi henüz mevcut değil. Daha önce de Xiaomi'nin Black Shark serisinden iki yeni oyun akıllı telefonu geliştirdiği bildirilmişti.

Kaynak:
 
Üst Alt