Yardım Xiaomi

star0742

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
naci
Cihazım
redmi note 2
Konular
32
Merhabalar arkadaşlar xiaomi gibi cihazlar IMEI atıp pasaport kayda gerek kalmadan kullanılıyor benim cihazda öyle IMEI sinde simes yazıyor merak ettiğim su 4.5 ye geçtiğimiz zaman simcard değiştiği zaman 4.5 kullanabilcezmi sonuçta turkcell yada avea baktığı zaman bu cihazı girebilecek mi

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Yakup

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Belirsiz
Konular
36
Usta cihazın neydi

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

star0742

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
naci
Cihazım
redmi note 2
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazim xiaomi redmi note 2 ama ne fark eder meizu yada buna benzer çinden gelen telefonlar pasaport kaydı yapılmadan IMEI atılan bütün telefonlar için ne yapılmalı

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
İnternet bağlantısı mobil operatörler tarafından cihaz özelliklerine bakılarak yapılmıyor. Cihazınız 4G destekliyorsa bu yazılımla değil donanımsal olarak destekliyor demektir.
Bir FM radyo satın aldığınızı düşünelim. Bu radyonun alabileceği frekanslar 88Mhz ile 108Mhz frekansları arasındadır. Bu frekans aralığında yayın yapan tüm radyoları dinleyebilirsiniz. Radyonuz hangi frekansa ayarlıysa o frekansı süzerek hoparlöre verecektir. Telefonlar da aynı şekilde çalışır. Frekans süzme işini sim kart yapar.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

star0742

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
naci
Cihazım
redmi note 2
Konular
32
Eyvallah

Oyla:

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Sim kartin turkcell ise ucretsiz degisim kpanyasindan yararlanamazsin 19 tl verip alitsin 4g destekliyorsa kullanirsin. İmei sim kartla ilgili degil atilan imei ayni zamanda sistemlerde senin telefonunu redmi olarak gostermez. Mesela redmi note2 kullaniyorsun nokia 3310 imei atarlarsa tele internete giremezsin cunku o telefonda internet ozelligi yok. 4g destekleyen telin de imei ni atacaklarini zannetmiyorum :) internet ayarlarini manuel yaparsin ama internetle ilgili sikinti yasarsan musteri hizmetlerinden alicagin hizmetin teline atilan imei kadar kaliteli olur. Mesela internete giremiyorum diye ararsan tel nokia 3310 gorunuyor giremezsiniz normal derler :)))) saygilar.

Oyla:

star0742

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
naci
Cihazım
redmi note 2
Konular
32
Suanki IMEI simens 3 G ile ilgisi yok tabi doğal olarak ekranda 3 g desteklemiyor diyor ama avea 3 G çıkıyor ekranda internet te ki problem avea sıkıntılı burada vodafone taktim internet uçuyor

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Sim kartin turkcell ise ucretsiz degisim kpanyasindan yararlanamazsin 19 tl verip alitsin 4g destekliyorsa kullanirsin. İmei sim kartla ilgili degil atilan imei ayni zamanda sistemlerde senin telefonunu redmi olarak gostermez. Mesela redmi note2 kullaniyorsun nokia 3310 imei atarlarsa tele internete giremezsin cunku o telefonda internet ozelligi yok. 4g destekleyen telin de imei ni atacaklarini zannetmiyorum :) internet ayarlarini manuel yaparsin ama internetle ilgili sikinti yasarsan musteri hizmetlerinden alicagin hizmetin teline atilan imei kadar kaliteli olur. Mesela internete giremiyorum diye ararsan tel nokia 3310 gorunuyor giremezsiniz normal derler :)))) saygilar.
Bu bilgi kesinlikle yanlış.

Oyla:

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23

Su an çok pis sallamissin. Saygılar.

Oyla:

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Su an çok pis sallamissin. Saygılar.
Kardesim mtk islemcili telefonum var thl w8s kullaniyorum klon imei yaptim. Turkcell hesabimdan kullandigim telefon nokia n95 gorunuyor sistemde. Sallamissin demeyi neye gore soyluyorsun onu anlamadim. Dene bak gor. Turkcell 4.5 g sim kartimi suan kullandigim mi4 lte icin ucretsiz vermedi 19 tl istedi ve suan yine ucretsiz vermiyorlar kendi sistemlerinde mi4 lte kayitli olmadigi icin. Bunlari deneyin sonra gelin yazin bu konular hakkinda bana ok? Saygilar.

Oyla:
Üst Alt