Xiaomi Yöneticileri

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Merhabalar arkadaşlar, Xaomi kurucu ve yöneticileri bir çok farklı platform da sosyal medyayı takip ediyorlar. 

benim takip ettiğim Hugo Barra ve Bin Lin bağlantı linkleri aşağıdadır.

Bin Lin : https://www.facebook.com/pages/Bin-Lin/454663297993392

Hugo Barra : https://www.facebook.com/hbarra76

sizlerin de takip ettiği yöneticileri varsa bu başlık altından paylaşabilirsiniz.
bu işlemin etkisi olur mu bilmiyorum ama savaşta her şey mubahtır mantığı ile tüm yöneticileri sıkı bir şekilde takip etmeyi ve her gönderilerinde Türkiye ile ilgili şeyler yazarak bilinç altına Türkiyeyi yazmayı amaçlıyorum.

Aşağıda ki Kayıplar aranıyor :)
ulaşamadıklarım : [font=arial, Tahoma, Helvetica, sans-serif]Lei Jun, Li Wanqiang, Zhou Guangping,Huang Jiangji,Hong Feng,Wang Chuan,Liu De

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: XAOMİ YÖNETİCİLERİ

Yöneticileri takibe almak ve onları takip ettiğimizi göstermek elbete ki bir miktar etkili olacaktır fakat bu ilginin dozunu iyi ayarlayamazsak olumsuz geri dönüşlerle de karşılaşabileceğimizi hatırlatmak isterim. Malum sevginin ve ilginin dozunu pek iyi ayarlayabilen bir millet değiliz, xiaomi yöneticilerinin bizim sıcakkanlılığımızı tam anlamıyla görmeye hazır olduklarını pek sanmıyorum :)

Not: Başlığı biraz önce düzenledim hocam, umarım kusura bakmazsınız.

OnimeN0Kyo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kyo
Cihazım
wave8500
Konular
7
Cvp: Xiaomi Yöneticileri

Dostum sen tüketicisin onlar senin parana muhtaçlar bırak onlar sana sevgi gösterisinde bulunsun:)

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78

Sıkboğaz yapmak tabii ki doğru olmaz,Buraya gelmeleri için yapılacak bir şey yok zaten, programları bellidir.

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Forum da ki herkes kendini bilir sıkmayacak şekilde ayarlar İNŞALLAH :) 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]@Cantara
Not: Başlığı biraz önce düzenledim hocam, umarım kusura bakmazsınız.
Ne kusuru üstat yapılması gereken varsa yapılır zaten :) kusuru felan olmaz bu işin.

@OnimeN0Kyo

Samsung, Apple, vs.vs. gibi şirketler tarafından sömürülmüş bir toplumun uyanışı için ne kadar erken gelirlerse o kadar iyi. bunun için yapılabileceklerin yapılması taraftarıyım.

Üst Alt