Alış Xiaomi yi camera

hknarik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Konular
7
Arkadaşlar Banggood sitesinden YiCam almak istiyorum hızlandırılmış kargo yada ems ile almayı düşünüyorum. Kargo takip numarası veriyorlar mı? Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Tahmini olarak kaç günde gelir ems yada hızlandırılmış kargo ile şimdiden teşekkür ederim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Takip numarası veriliyor. Bazen, 0.69$ ve 1.99$ gibi ekstra ücretler ödemek gerekiyordu. Ama siz zaten EMS ile almak istediğiniz için otomatik olarak EMS takip kodu gelecektir.
EMS ile hiç ürün getirmedim. Normal posta ile 6 gönde gelen paketler de oldu, 70 günde gelenler de. Kimsenin kesin olarak şu kadar günde gelir diyebileceğini sanmıyorum. Bunu Banggood'a sormak daha iyi olur.
Ayrıca şunu da akılda tutmak lazım. Sitede verilen kargo süreleri, ürünlerin kargoya verildiği zamandan sonra başlar. Yani 1 hafta ürün tedarik ve kargolama süreci yaşanırsa bu orda verilen süreyi kapsamaz.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

hknarik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Konular
7
Hocam ilginiz için teşekkür ederim bi bakalım verecem siparişi kaç günde gelecek..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Simit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mr. Mi
Cihazım
XiaoMi
Konular
4

Hocam merhaba öncelikle kamera gerçekten fiyat performans ürünü bu fiyat cıvarında daha iyisi kesinlikle yok.

Benim size önerim ems ile uğraşmayın, kargo ücreti 20$ 55TL yapıyor, ayrıca daha önce EMS ile gelen ürünüm oldu. EMS sistemin Türkiye içi dağıtıcı PTT dir ve PTT nin ne akdar baştan sağma iş yaptığını çoğumuz biliyoruz inanın ürünüm 4günde Türkiye ye ilk girişini yaptı fakat elime gecmesi tam 35gün sürdü. Şaka gibi.

Size tavsiyem bu ürün için zaten takip numarasız gönderim yapmıyorlar ve ek ücreti sadece 0.45$
Ortalama 15-30 gün içinde ürün size ulaşır, paypal ile aldığınız için ve üründe takip kodu olduğu için hiçbir şekilde madur olmazsınız merak etmeyın.
EMS ye vereceğiniz 20$ ilke Su geçirmez kabı alır heryerde kullanırsınız çok daha iyi bir yatırım olur kameranız sağlığı için.

Suan banggoodta 66$ + 0.45$ takip ücreti var. piyasadaki en uygun fiyat. (banggood 9. açılışını kutluyor)

SetMeFree

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Alpay
Cihazım
mi4 LTE
Konular
12
Hocam merhaba öncelikle kamera gerçekten fiyat performans ürünü bu fiyat cıvarında daha iyisi kesinlikle yok.

Benim size önerim ems ile uğraşmayın, kargo ücreti 20$ 55TL yapıyor, ayrıca daha önce EMS ile gelen ürünüm oldu. EMS sistemin Türkiye içi dağıtıcı PTT dir ve PTT nin ne akdar baştan sağma iş yaptığını çoğumuz biliyoruz inanın ürünüm 4günde Türkiye ye ilk girişini yaptı fakat elime gecmesi tam 35gün sürdü. Şaka gibi.

Size tavsiyem bu ürün için zaten takip numarasız gönderim yapmıyorlar ve ek ücreti sadece 0.45$
Ortalama 15-30 gün içinde ürün size ulaşır, paypal ile aldığınız için ve üründe takip kodu olduğu için hiçbir şekilde madur olmazsınız merak etmeyın.
EMS ye vereceğiniz 20$ ilke Su geçirmez kabı alır heryerde kullanırsınız çok daha iyi bir yatırım olur kameranız sağlığı için.

Suan banggoodta 66$ + 0.45$ takip ücreti var. piyasadaki en uygun fiyat. (banggood 9. açılışını kutluyor)

Teşekkürler bende bir tane cekeyim, paypal la değilde direk KK ile ceksek bir şey olur mu ?

MI 4LTE cihazımdan gönderildi

Mr.Simit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mr. Mi
Cihazım
XiaoMi
Konular
4
Teşekkürler bende bir tane cekeyim, paypal la değilde direk KK ile ceksek bir şey olur mu ?

Merhaba, kredi kartı ile alsanızda sorun yaşayacağınızı hiç düşünmüyorum. Üründe zaten takip kodu var kesin gelir.
Ayrıca üründe beklenmeyen bir durum olursa banggood un müsteri hizmetleri ilgilidir. Sorun ile ilgili kısa bir video çekip gönderiyorsunuz ve sorunu çözümlüyorlar.

Ayrıca ek batarya sipariş etmenizi tavsiye derim.

Son düzenleme:

hknarik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Konular
7
Merhaba, kredi kartı ile alsanızda sorun yaşayacağınızı hiç düşünmüyorum. Üründe zaten takip kodu var kesin gelir.
Ayrıca üründe beklenmeyen bir durum olursa banggood un müsteri hizmetleri ilgilidir. Sorun ile ilgili kısa bir video çekip gönderiyorsunuz ve sorunu çözümlüyorlar.

Ayrıca ek batarya sipariş etmenizi tavsiye derim.

Çok teşekkür ederim hocam aklımdaki soru işaretlerini giderdiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Ne ile ödediğiniz farketmiyor. Yeterki satıcının kabul ettiği bir yöntem olsun.
Ancak ben internet üzerinde hiçbir yerde kredi kartı kullanmanızı tavsiye etmem. Güvenlik açısından risk taşıyor. Her banka sanal kart hizmeti de veriyor. Hatta internet bankacılığı üzerinden kolayca kartınızı oluşturabilirsiniz. Limiti devamlı 0TL olarak tuttuğunuz ve sadece alışveriş yaparken ihtiyacınız kadar limit oluşturduğunuz için, kart bilgilerinizi birileri ele geçirse bile para çekemez. Ama asıl kat bilgileriniz ele geçerse ne kadar limitiniz varsa anında çekebilirler.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Üst Alt