Xiaomi yi(Aksiyon kamerası)

gokhanksm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
10
Merhaba arkadaslar xiaomi yi kamerasını almayı dusunuyorum cok arastırma yaptım beyazını alıcam travel paketinde selfie cubugu var cubugun üstünde foto cekme tusu göremedim ve bu makinede fotograf cekme özelligi varmı yoksa sadece video cekmek icin mi yardımlarınızı bekliyorum

lyldz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Lütfi
Cihazım
RN 3 Pro
Konular
8
cihazda foto ve video cekebiliyorsunuz.selfie çubugu olmadıgı için nasıl çalıştığını bilmiyorum :)

Oyla:

gokhanksm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet cihaz üstünde foto ve video cekim butonu var ama cubukta cekim tusu yoksa cok sacma olur gibime geliyor sonucta cihazı 70 dolara cubugu 15-20 dolar gibi fiyata satıyorlar bir özelligi vardır cevabınız icin tesekkürler

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bluetooth özelliği varmıydı hatırlamıyorum. Varsa Selfie çubuğu üzerinde Bluetooth butonu olabilir. Hatta başka bir selfie çubuğu da çalışabilir.

Oyla:

gokhanksm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Miui gibi bir firmanın yaptıgı kamerada illakı bluetooth özelliği vardır wifi olduguna göre bakalım bugün sipariş vericem gearbest sitesinden gelince umarım pişman olmam

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
gokhanksm' Alıntı:
Miui gibi bir firmanın yaptıgı kamerada illakı bluetooth özelliği vardır wifi olduguna göre bakalım bugün sipariş vericem gearbest sitesinden gelince umarım pişman olmam

Hocam niye Gearbest? Forumlarda şikayetler var. En son dün donanımhaber'de okuduğum bir mesajda bir arkadaş saat almış. Şimdi rakamı tam olarak hatırlamıyorum 20 küsur dolardı. Bozuk çıkınca bunlar "ya saati bize gönderin (kargo ücreti size ait olmak üzere) yenisini ücretsiz kargo ile gönderelim, yada bize 18$ kargo ücreti ödeyin, öyle yenisini gönderelim, bozuk saat te sizde kalsın" demişler. Yani adamlar resmen zaten ürün bedelini kargo diye alıyorlar sizden. Bu tamamen üçkağıtçılık. Bu nedenle ben çok soğudum. 

Aynı fiyata (10 centin lafını etmiyorum) Geekbuying'te de var. 
http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Xiaoyi-WiFi-Action-Camera-16MP-1080P-60FPS-Ambarella-A7LS-155-Degree-Wide-Lens-Bluetooth-40M-Diving-Sports-DV---White--Basic--342272.html?utm_source=promotion&utm_medium=HPS&utm_campaign=PM_HPS_xiaomi_yi_camera

Ben oradan ön siparişle almıştım. Aksesuarlar 7 Mayıs'ta gönderilmiş, 8 Mayıs'ta kayıtlara girmişti, bugün elime ulaştı. 13 gün oldukça güzel bir süre. Kamera 12 Mayıs'ta kargolandı. Önümüzdeki hafta gelir diye bekliyorum.

Oyla:
Üst Alt