Xiaomi Yi Aksiyon Kamera

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
Bir alışveriş sitesinde xiaomi yi aksiyon kamera fiyatı 299 tl sizce fiyat olarak iyimi birde bu kameranın alınabilirliği nedir özellikleri nedir bilgilendirebilirmisiniz link aşşağıda

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
yokmu bilgilendirebilecek bir hoca bir üstat

nasribektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasri
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Ürün gayet güzel iki yıldır kullanıyorum. 70$ a almıştım çinden. Sizin dediğiniz fiyat çok iyi. 4k istiyorsanız sjcam 5000x elite öneririm. 135$ civarı fiyatı var

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
Ürün gayet güzel iki yıldır kullanıyorum. 70$ a almıştım çinden. Sizin dediğiniz fiyat çok iyi. 4k istiyorsanız sjcam 5000x elite öneririm. 135$ civarı fiyatı var

Hocam çok sağol deneyimini paylaştığın için sanırım bu cihaz 2k çekim yapabiliyor fiyat olarakta baya uyguna geliyor seninde dediğin gibi çıkabileceğim fiyat bu sınırlarda o bakımdan diğer cihazı pek düşünemem sen bu cihacı aldığında güncelleme falan yaptınmı yaptıysan nasıl yaptın ilgin için tekrar teşekkürler.

nasribektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasri
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Hocam çok sağol deneyimini paylaştığın için sanırım bu cihaz 2k çekim yapabiliyor fiyat olarakta baya uyguna geliyor seninde dediğin gibi çıkabileceğim fiyat bu sınırlarda o bakımdan diğer cihazı pek düşünemem sen bu cihacı aldığında güncelleme falan yaptınmı yaptıysan nasıl yaptın ilgin için tekrar teşekkürler.
Ben 1080p fullhd kullanıyorum yeterli benim için. Güncelleme ve birkaç değişiklik ile 2k olur. Güncelleme yapmadım bu aralar yapacağım. Aparatları yeterli ama su altı kılıfı birde tripod almalısın ekstra dan. Sjcam gibi bol aparat ile gelmiyor

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
Ben 1080p fullhd kullanıyorum yeterli benim için. Güncelleme ve birkaç değişiklik ile 2k olur. Güncelleme yapmadım bu aralar yapacağım. Aparatları yeterli ama su altı kılıfı birde tripod almalısın ekstra dan. Sjcam gibi bol aparat ile gelmiyor

Anladım hocam sağolasın bu su altı aparatını nerden bulabiliriz tripod bir şekilde bulunurda diğeri soru işareti

nasribektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasri
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Anladım hocam sağolasın bu su altı aparatını nerden bulabiliriz tripod bir şekilde bulunurda diğeri soru işareti
Ben bunu almıştım 2 yıl önce.
Xiaoyi Aksesuarları Xiaomi yi Su Geçirmez Konut Case Bobber Bilek Kayışı Göğüs Kemer Kafa Kayışı Adaptörü Için Xiaomi yi Aksesuarları

(from AliExpress Android)

Bunda kılıf tek başına 6$
40 m sualtı konut case için xiaomi yi eylem kamera su geçirmez/toz geçirmez kılıf dalış dalış spor kutusu ücretsiz kargo

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
Ben bunu almıştım 2 yıl önce.
Xiaoyi Aksesuarları Xiaomi yi Su Geçirmez Konut Case Bobber Bilek Kayışı Göğüs Kemer Kafa Kayışı Adaptörü Için Xiaomi yi Aksesuarları

Bunda kılıf tek başına 6$
40 m sualtı konut case için xiaomi yi eylem kamera su geçirmez/toz geçirmez kılıf dalış dalış spor kutusu ücretsiz kargo

Hocam ne kadar teşekkür etsem az büyük dertten kurtardınız beni siparişi vermiştim camera bu gün elime ulaşır hemen bunları da bir inceleyip sipariş geçebilirim çok sağol dostum.

Üst Alt