Xiaomi yeni bir sektöre daha giriyor. (Mizah içerir)

Merhaba arkadaşlar,
Sn. Hugo Barra facebook hesabından yayınladığı yeni bir resim ile sektör değiştirerek gıda sektörüne gireceklerinin sinyalini verdi. Uluslararası gıda devleri Burger King ve McDonald's a rakip olarak MiDonald's ismini kullanması bekleniyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Not: Yorumlar tamamen mizah amaçlı yapılmıştır. Resmi görünce yazmadan edemedim. Haberin aslı, Mi4i'nin Taiwan lansmanıdır. Gerçi Hugo Barra'dan Are you OK! Yazmasını beklerdim. :D

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Edit: Sanırım konu net anlaşılmamış. Hugo Barra Facebook hesabından, Mi4i'nin Taiwan lansmanı ile ilgili hazırlıkların fotoğraflarını yayınlamış. Bu fotoğraflar arasında da gelecek olan misafirlere hazırlanmış, hamburger benzeri bir yiyecek ve üzerinde Mi yazılarını görünce aklıma McDonald's tan esinlenerek MiDonald's geldi. Bunlar sadece lansman hazırlıkları ve o hamburger benzeri yiyecekler misafirlere hazırlanmış. MiDonald's diye birşey yok yani. :D Bunu paylaşmak istedim.

Diger bir yandan da Mi4i'nin, Hindistan, Singapur ve Hong Kong'tan sonra Taiwan'da da satılacağını göstermek istedim.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Üst Alt