Yardım Xiaomi' ye Tekrar dönmek?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar. Mi 8 kullanırken telefonumdan sıkılıp oneplus 6t ye geçtim. Fakat Skorpi hocamın dediği gibi işletim sistemi hiç bana uygun değil ve aksesuar, yazılım bulmada zorlanıyorum. En ufak problemde yabancı forumlara bakıyorum vs. Bu sebeple tekrardan xiaomi ye dönmek istedim.
Bütçem 3000 tl. Xiaomi modellerine duyduğum kadarıyla malum yolla kayıt yapılıyormus. 2650 tl ye 10 Günlük red mi k20 pro buldum. İki hattı da kayıtlı.
Şimdi size sorum. Mi 9 a mi döneyim, yoksa red mi k20 pro ya mi?
İki cihaz arasında fark göremiyorum. Mi 9 cihazları da çok düşmüş. Malum yolla kayıtlı olan mi 9da alabilirim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Fikrim k20pro desede gönlüm mi9 diyor hocam. Nedense her zaman firmaların amiral gemi diye tabir ettikleri cihazlara resmi destek daha uzun sürüyor. Gayri resmi destekler ise daha daha uzun. Örneğin android 12 iki cihazada verilmemiş olsun, bence mi9 a custom romu daha kolay çıkartırlar diye tahmin ediyorum. Birde yanlış biliyorda olabilirim popup kamera olarak xiaominin ilk cihazı k20.. Ve halen bu kamera ileride ne gibi sorunlara yol açar bilemiyoruz. Yinede size uygun olanı seçmelisiniz

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
K20 pro iki hattı kayıtlı 2650 hiç düşünmeden alın o fiyata bulamazsınız iki hat kayıtlı pasaport mu? Yeni yasalara göre pasaport sahibi kullana biliyor diye biliyorum malum yollarla kayıt oluyor ama tek hat ben şuan kayıtsız kullanıyorum daha sonra kayıt yaptiririm

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İki hattı da kayıtsız diyecektim orda klavye tahmininin hatasına uğradım. O yüzden kayıt işlemlerini sordum.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Xiaomi telefonlar her ne kadar yazılım olarak bir takım problemler yasatsalar da , yazılım olarak ilk 3 4 firma arasındadır bana göre .bu yüzden de alışan bırakamaz .başka firmaların telefonlarına geçenler bunu daha iyi anlıyor;)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Normal şartlarda ben uzun süreli kullanım için Mi9 önerirdim ama siz nasıl olsa bir kaç ay içinde sıkılacaksınız yine :D

Bence de K20 Pro alın tasarım farklılığı olsun ondan da hevesinizi alın :)

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhabalar. Aranıza yeniden döndüm. Fiyatı dolayısı ile 2000 tl ye kayıtlı mi9t 128 gb ile devam edeyim dedim. Fakat 6t den geçince işlemci biraz yavaş geldi. Ben oneplusda hıza alışmışım. Tekrar satıp k20 pro ile aranızdayim :)

Oyla:
Üst Alt