İpucu Xiaomi Yavaş İndirme Bağlantıları Hakkında! Alternatif Çözüm Burda

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Teşekkürler hocam. Ben orig ile denemiştim ama olmamıştı, bir yerde hata yaptım demek ki.
Rica ederim,anlık sıkıntı olmuş olabilir,hızı da takip edip airtel ya da orig ile indirebilirsiniz.

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
12
Bende denedim şimdi fark ediyor,22 saat yqzıyordu origten 2 sat yqzdı,teşekkürler

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Örneği açıklamaya ekledim hocam,test edip bakabilirsiniz.

Kaynak derken hocam?Xiaomi'nin özellikle kısıtlamaya gittiği linklerde nasıl bir kaynak olabilir beni aydınlatırsanız sevinirim.
Soruyu cevaplamadım ya da cevaplayamadım değil yeni gördüm,zaten olmayan denenmeyen bir şey olsa elbette paylaşmam :)
Sizin için de video hazırladım izleyip sonucuna bakabilirsiniz.
En doğru indirme linkinde,anlık gelen haftalık weekly rom paylaşımlarını bulamazsınız,anlık gelen indirme linklerini indiremezsiniz,güvenli olarak gördüğünüz konuyu kullanıp kullanmamak en nihayetinde size kalmış,ancak sizin çözüm gördünüz işlem herkes için maalesef çözüm olmuyor.
Kilit Kapalı kaldığı sürece OTA devam Yes~~
Kaynak derken siz bunu nereden öğrendiniz yada okudunuz...ilk mesajınızda halen yerine ya da yanına yazıyor, oysa ki yeni açıklamanızda belirttiğiniz üzere bunun önüne gelecek şekilde olmalıydı

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kaynak derken siz bunu nereden öğrendiniz yada okudunuz...ilk mesajınızda halen yerine ya da yanına yazıyor, oysa ki yeni açıklamanızda belirttiğiniz üzere bunun önüne gelecek şekilde olmalıydı

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Bu paylaşım topluluktan yapıldı,X şahsı ya da sitesi konu sahibi değil,bu yüzden de kaynak yok.
İlk mesajımda hâlâ bu şekilde yazıyor evet.
Farklı indirme linklerini farklı şekillerde deneyip neden öyle yazdığını görebilirsiniz.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.185
Hocam başlığı dikkat çekici olması adına güncelledim. Bende xiaomiupdate sitesinde ki tüm linkleri airtel olarak güncelledim ama yine max performansı vermiyor. Fakat normale göre yeterince hızlı teşekkürler bilgi için

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Elinize sağlık hocam faydalı bir konu olmuş.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam başlığı dikkat çekici olması adına güncelledim. Bende xiaomiupdate sitesinde ki tüm linkleri airtel olarak güncelledim ama yine max performansı vermiyor. Fakat normale göre yeterince hızlı teşekkürler bilgi için
Evet maalesef tam performanslı değil hocam ancak iş görüyorum,rica ederim.
Başlık için teşekkürler.
Elinize sağlık hocam faydalı bir konu olmuş.
Rica ederim hocam sağolun

emreozcoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi11t pro
Konular
1

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde,kullanıcılar Xiaomi'nin resmi rom linklerini indirmeye çalıştıklarında bir sorun fark etmişlerdi,İndirme süreleri normalin çok üzerinde bir şekilde artmaya başladı (Ortalama 5-7 saat arası).
Bu durumun sonucunda,Haber - Xiaomi Rom dosyası yavaş mı iniyor? İşte Sebebi ve Çözümü paylaşılan haberde olduğu gibi Xiaomi'nin bunu özellikle yaptığı anlaşıldı,
Ancak bunun çok basit bir şekilde çözümü olduğu öğrenildi :)
İndirme linklerinin başındaki ''Bigota'' ''Ultimateota'' ''Hugeota'' gibi link adreslerinin yerine ya da yanına , ''orig'' veyahut ''airtel'' eklemeniz,düşük indirme hızını düzeltiyor.

Örnek

Video ile test linki
hocam merhaba bana redmi note9s fast boot rom lazım ama yavas iniyor linki düzenleyip atarmısınız mıuı 13 gerekli global

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde,kullanıcılar Xiaomi'nin resmi rom linklerini indirmeye çalıştıklarında bir sorun fark etmişlerdi,İndirme süreleri normalin çok üzerinde bir şekilde artmaya başladı (Ortalama 5-7 saat arası).
Bu durumun sonucunda,Haber - Xiaomi Rom dosyası yavaş mı iniyor? İşte Sebebi ve Çözümü paylaşılan haberde olduğu gibi Xiaomi'nin bunu özellikle yaptığı anlaşıldı,
Ancak bunun çok basit bir şekilde çözümü olduğu öğrenildi :)
İndirme linklerinin başındaki ''Bigota'' ''Ultimateota'' ''Hugeota'' gibi link adreslerinin yerine ya da yanına , ''orig'' veyahut ''airtel'' eklemeniz,düşük indirme hızını düzeltiyor.

Örnek

Video ile test linki
teşekkürler.

Üst Alt